Hülya Avşar seneler sonra açıkladı, sırrını kimse bilmiyordu, bu yüzden eski kocasıyla evlenmiş

Hülya Avşar yıllar sonra sırrını kimsenin bilmediğini, bu yüzden eski kocasıyla evlendiğini açıkladı.

27 yıl önce Hülya Avşar’la evlenen Kaya Çilingiroğlu, o dönemin en ses getiren ilişkilerinden birini yaşadı. Ancak magazin dünyasının sürekli gündeminde olan bu evlilik, aldatma skandalıyla sonuçlanarak şaşkınlık yarattı. Çiftin 8 yıl birlikte yaşamasının ardından yaşanan ayrılık o dönemde büyük yankı uyandırmıştı.

1710756920 603 Hulya Avsar seneler sonra acikladi sirrini kimse bilmiyordu bu yuzden.webp

Çiftin boşanmasının üzerinden 19 yıl geçmesine rağmen Çilingiroğlu’nun katıldığı bir YouTube programında yaptığı açıklamalar izleyenleri şaşırtmayı başardı. Eski eşi Hülya Avşar’la evliliğine ilişkin önemli detayları paylaşan Çilingiroğlu, özellikle Avşar’ın kızıyla olan ilişkisine odaklandı.

1710756921 130 Hulya Avsar seneler sonra acikladi sirrini kimse bilmiyordu bu yuzden.webp

Eski eşlerinin evliliklerini nasıl yaşadıklarını ve neden evlendiklerini anlatan Çilingiroğlu, Avşar’a olan aşkını vurgulayarak, “İyi ki sevdim ve evlendim. “Bir çocuğum olduğu için mutluyum” dedi. Ancak yeni bir evlilik olasılığına ilişkin olarak kesin bir şekilde “Asla” yanıtını verdi.

1710756921 131 Hulya Avsar seneler sonra acikladi sirrini kimse bilmiyordu bu yuzden.webp

Çilingiroğlu’nun en dikkat çekici açıklamalarından biri ise “Hülya Avşar’la yeniden evlenmeyi düşünüyor musun?” Soruya “Asla ayrılamayız” dedi. Cevap “Zehra için zaten evlendik” oldu.

Hülya Avşar’ın yıllar sonra ortaya çıkardığı bu itiraflar, uzun süredir merak edilen sırları gün yüzüne çıkardı. Çilingiroğlu’nun açıklamalarıyla gündeme gelen bu sayı, dergi dünyasında geniş yankı buldu ve pek çok kişi tarafından merakla takip edildi.

Yorum yapın