Hülya Avşar, ayrıldığı Cemal Güzelci’ye bir şans daha verdi

12 yıldır yalnız olan Hülya Avşar, haftalarda iş insanı Cemal Güzelci ile bir mekanda samimi şekilde görüntülendi. Yeni bir aşka yarışıyor Avşar, performans sergilemenin bitini söyledi.

bazı hafta sonu mekanlarından çıkarken görüntülenen Hülya AvşarGüzelci ile millet hakkında “Tek bir kelimeyi söyleyeceğim, kimse yok. Çok sevdiğim bir arkadaşım, çok iyi ama bir da yok. Ben anladım ki, yalnızlık çok zevk. Ben normal değilim. Ben yalnızlıktan vazgeçemediğimi anladım, bundan dolayı onun dışında şey güzel. Bende bir anormallik olduğu kesin ama size dediğiniz gibi oldu, uyuşamadık” dediğinin hakkında bittiğini söyledi.

Hülya Avşar, Cemal Güzelci'ye bir şans daha verdiHülya Avşar ve Cemal Güzelci

Posta’da yer alan habere göre, Hülya Avşar Cemal Güzelci çifti mümküne bir şans daha verdi. İkili, önceki gün Maslak’taki eski görsel bir görselleştirme yakınını ziyaret etti. İstemeyen Güzelci, hastanenin otopark çıkışını kullandı.

Hastaneyle ilgili olarak avv görevlilerini gören Hükümdar, haberleriyle ilgili “İlişki hakkında bittiniz” yorumlarıyla ilgili görüşler. Ben de amaçtan bu durumdayken.

Hülya Avşar, Cemal Güzelci'ye bir şans daha verdi

Ecem Altan

Cemal Güzelci, Hülya Avşar, Dergi, Haberler

Yorum yapın