Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, Avrupa’dan bir kulüp daha satın almak için harekete geçti. Fanatik’in İngiliz basınından derlediği habere göre; Acun Ilıcalı’nın İrlanda Ligi ekiplerinden Shelbourne FC’yi satın almayı planladığı kaydedildi. Shelbourne FC’nin geçen günlerde Atletic ile oynadığı maçı Acun Ilıcalı’nın tribünden izlediği vurgulandı. Acun Ilıcalı’nın yakın zamanda, Shelbourne FC’nin hisselerini satın almak istediği ifade edildi. Shelbourne FC şu anda İrlanda Ligi’nde 5’inci sırada bulunuyor. Ünlü iş adamı satın almak istediği kulübün teknik direktörlüğünü, Chelsea’nin eski futbolcularından Damien Duff yapıyor.

Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, Avrupa’dan bir kulüp daha satın almak için devreye girdi. Fanatik’in İngiliz basınından derlediği haberlere göre; Acun Ilıcalı’nın İrlanda Ligi ekiplerinden Shelbourne FC’yi satın almayı düşündüğü planını kaydetti.

Shelbourne FC’nin geçtiğimiz günlerde Atletic ile oynadığı maç Acun Ilıcalı’nın tribünden izlendiği vurgulandı. Acun Ilıcalı’nın yakın zamanda, Shelbourne FC’nin hislerini satın almak istediği ifade edildi.

Shelbourne FC şu anda İrlanda Ligi’nde 5’inci sırada bulunuyor. Ünlü iş adamı satın almak istediği kurumların teknik direktörlüğünü, Chelsea’nin eski futbolcularından Damien Duff yapıyor.

Yorum yapın