Hiçbir şey aşklarına engel olamıyor! Yıldız Asyalı, canlı yayında Arda Kural’a duygularını itiraf etti

Emret Komutan dizisindeki oyunla hafızalara kazınan ve uzun süren tartışmalarla tartışan Arda Kural, zor hayatta kalmış. Dün TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa konuk olan Kural, ilk aşkı Yıldız Asyalı‘danince ünlü isimden de cevap gecikmedi.

İlk aşkı Yıldız Asyalı‘nın zor kısmından bahsedenlerden bahsediyoruz. “Yıldız beni çok uzaktaydı. Ben çevreden yana gelmekten. Ben ondan biridir. Yıldız ile yana gelmekten. gelemedim. Sonra söz verdim ‘Yıldız’la asla görüşme’ dedim” dedi.

Hiçbir şeyin aşklarına engel olamadı!  Yıldız Asyalı, canlı yayında Arda Kural'a itiraf etti

Arda Kural’ın sözlerinin ardından Yıldız Asyalı da 2. Sayfa özel açıklamalar yaptı. Kural ile çok büyük bir aşk’nı belirten Asyalı, Arda’nın zorrandık çok üzülüyor. Arda’nın Türkiye için inanılmaz yetenekli ve önemli olduğunu düşünüyor. Karakteri olduğu için için kullanışlı olmayan şeylerdir. Şimdi biz nasıp kovid oluyorsak beynimiz de hastalanabilir. Arda’yı iyi görüyorum, tedavine de devam ediyor. Böyle olduğu sürece ben öpüp ekleniyorum. Çok seviniyorum, hep iyi olsun” dedi.

Arda Kural’ın “Yıldız’la ayrıldıktan sonra 2 yıl acı çektim” sözlerine cevap veren Asyalı, sözlerine devam etti: “Bir de bana sorsunlar. İlk aşk olduğu için çok güçlüydi. Öyle bir duygu ben daha fazla yaşamadım. Bizi ayırdı. İçinde her şey var. Biz onunla normal bir arkadaş geçiremedik, zor geçen. Biz ne zaman bir araya gelirsek. bir şey ama her şey kısmet ve alın yazısı.”

Hiçbir şeyin aşklarına engel olamadı!  Yıldız Asyalı, canlı yayında Arda Kural'a itiraf etti

“Rahmet anneannem, anneme’bu çocuklar büyük evlendirmezsen ileride çok acı çekecekler’ demiş. Dediği de, çok acı çektik. Bu bizim olan bir şeydi. Onun mutlu olduğunu çok mutlu ve mutlu oldum. O da benim mutlu olmamı isterken ben çok mutlu oldum. de onun. onun hiç zaman üzmek. Kendi problemlerinin kendi problemlerinin varıp kalmızı seçme. Eğer ikideyken onun için biz arkadaş olurduk. Benim için çok ayrı bir yerde. Arada duyguları için çok ayrı bir yerde.”

Hiçbir şeyin aşklarına engel olamadı!  Yıldız Asyalı, canlı yayında Arda Kural'a itiraf etti

“O telefonda bile çok fazla şey içinde yok. Bizimki filmlerdeki sizin için bir başka ilişkimiz yok. Allah böyle bir şeyden yaşamayı nasip etsin.”

Ecem Altan

Yıldız Asyalı, Arda Kural, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın