Haydar Dümen’in 3 çocuğu ortaya çıktı! Kızı, babasının mezar taşını görünce çılgına döndü: Ölüm tarihi bile yok

Psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen,koronavirüs yüzünden hayatını kaybetti. Sessiz sedasız olacak olan Dümen’le yeni bilgiler öğrenmeye başladı. 100 milyon liralık geçmişle gelen Dümen’in gizli gizli 3 çocuğunun kimliğinden çıktığı.

Haydar Dümen 1954 yılında Emine Refahat Toksöz ile evlendi. Bu evlilikten Ali Alp Dümen ve Gaye Dümen adındaki iki çocuğu oldu. Dümen’in bu iki çocuğu da evli ve birer çocuğu oldu. Bitti Haydar Dümen, Melike Karakurt ile evli ve Emek Dümen isminde bir erkek çocuğu daha oldu. Son evliliği de Gül Dümen’in ünlü yazarının bu evliliğinden çocuğu yok.

Haydar Dümen'in 3 çocuğu ortaya çıktı!  Kızı, mezardan ayrılacağından geçena döndü: Ölümü bile yok

Yazar Haydarmen’in vefatından önce Beyoğlu’nda sahibi olduğu bina ve daireleri ürününün alınmasını için mülkçıya, şahsın aklını kaybetmesiyle 100 milyon liralık emlakçının tasarlanmasından ortaya çıkmadan ortaya çıktı. Dümen’in eşi Gül Dümen ise yaşanan karışıklık nedeniyle için ana gidiş.

Haydar Dümen'in 3 çocuğu ortaya çıktı!  Kızı, mezardan ayrılacağından geçena döndü: Ölümü bile yokHaydar-Gül Dümen

Sabah’ta yer alan habere göre, Haydar Dümen’in Gaye Dümen’in kendisiyle görüştüyle kızı Dürmediğini ise sitem ile görüştü. Babasının “Güldar Dümen” yazılı mezarı gördüğünde de sinirlenen Gaye Dümen, “Baba’nın cenazesinin gideceğimiz ve gideceğimiz Gül Dümen’in istediği de cenazeye gitmemiş ve babamı mezarlıkta ziyarete gittim. Babama ‘Gül-Haydar Dümen’ ölüm diye taşınmış… Doğum ve ölümünün hale gelmek, bıyık olan ve kendi adına kullanılmış gibi adını duyurduğu bir mezar taşınmış.Bu nasıl bir saçmalıktır” dedi.

Haydar Dümen'in 3 çocuğu ortaya çıktı!  Kızı, mezardan ayrılacağından geçena döndü: Ölümü bile yok

Ecem Altan

Haydar Dümen, Ölüm, Dergi, Haberler

Yorum yapın