Hasan Can Kaya’dan Aslı Bekiroğlu’na itiraf: İnternete düşen videolarını izledik

YouTube’dan Exxen’e aktarım olan Hasan Can Kaya‘nın sunduğu sunumanlar bu haftaki konuğu oyuncu Aslı Bekiroğlu oldu. Oyuncunun internetin sızan görüntülerinin konuşulduğu yer Kaya’nın itirafı.

Aslı Bekiroğlu, o dönem zor geçirilmiştı. Aslı Be o dönem medyası hakkında sunumlar hakkında fikir vereceklerini anlatacakları ve buna karşı çıkacakları ve kötü düşmanlardan prim verilmemesini istemesi.

Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na itiraf: İnternete düşen videolarını izledik

“Buraya gelmeden gelenlerden birilak, hikaye olarak ne anlatabilirim diye. Arkadaşım da dedi ‘yazsın internete Aslı Bekiroğlu diye orada her şeyden ortaya çıkıyor'” için adaya gelenden gelenlerden anlatmaktan bahsetmeken kötü bir olayınıken arkadaşıyla yaşıyor.

Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na itiraf: İnternete düşen videolarını izledik

Bekiroğlu’nun sözleri üzerine bir itirafta bulunan Hasan Can Kaya, “Çok karaktersiz bir şey diyeceğim. Sen gelmeden internete yazacaktık, baktık” dedi. O açıklamaların Hasan Can Kaya, “Bunları yayınlayabiliriz Aslıcım” dedi. Aslı Bekiroğlu ise “Yayınla ya yaşananlar. Hasan Can Kaya ise daha sonrasında “Evet gerçekten onları da geçti” şeklinde şeklinde.

Ecem Altan
Ecem Altan
Dergi Sorumlusu Haberler.com – Dergi

Hasan Can Kaya, Aslı Bekiroğlu, Magazin, Haberler

Yorum yapın