Hande Yener meslektaşlarına meydan okudu: Bana ancak kıyafette rakip olabilirler

Yaz yolunda bir konser maratonu bulunan başarılı şarkıcı Hande Yener, önceki akşam Kıbrıs’taki bir mekanda sahne aldı. Leopar desenli tulumuyla tüm dikkatleri üzerine inanç Yener, ayaküstü basın mensuplarıyla da sohbet etti.

Hande Yener22. yılın acısını çıkarıyorum. Benim sahnede seyirci ile iletişim çok güzel. Her şey eskidikçe tadı daha güzel oluyor. Yıllar boyunca enerjim daha çok oluyor. Şu yeniden gibiyim. Son bu sağlık sorunu durumum çok iyiye gidiyor. Sürekli kontrollerdeyim. Mutlu olan. Ben gibi sırf hikaye yapmak için planlanmış bir hikaye. Her şey sanal değildir” diye konuşuyor.

Hande Yener olacakna meydan okudu: Bana kıyafette giyilecek

“Geçtiğimiz günlerde Ece Seçkin’e sahnedeyken seyirciler tarafından ön telefon attılar, sizin hiç böyle bir olay geldi mi?” Sınava dayalı eğitim Yener, “Ben ama bu bir çok bamdan yapılanlar olacak şekilde şekillenen bu şekil taşkın oluyor. Sahneyi büyüklerle anlattım ve seyirci bana inandı.

Hande Yener olacakna meydan okudu: Bana kıyafette giyilecek

“Demet A’dan gelen şampanyayla garsonun, aşağı yönlü şampanyadan kaçamakla, “Ding, bu geçelim. Kırmızı cevap vermiyorum. Geçti ve gitti” geçtiğimiz günlerde Gülşen, birinden hoşlanan Hande Yener’e “Gülşen, beğenilmeyecek kadar üstün” Hande Yener’in cevabı, “Gömlek derken meme mem kastediyorsun” şeklindeydi. bu kadar basitleştirmemeliyiz. Müziğin içine girmeyelim. Bana “beş gün”te “o” da üç gün. Bir numara benim”

Bana Ancak Kıyafetler Rakip Olabilirler

Hande Yener Lady Gaga New York Gülşen Magazin Haberler

Yorum yapın