Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel, geçtiğimiz mart ayında 8 yıllık evliliklerini tek celsede sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından Selen Görgüzel’in öpüşme sahnesinin evliliğini bitirdiği iddia edilirken, Görgüzel’in konuşması Hamdi Alkan tarafından imzalatılan sözleşme ile yasaklanmıştı. Yeni bir aşka yelken açan Görgüzel ve Alkan arasında yenir bir kriz patlak verdi. Hürriyet’te yer alan habere göre Hamdi Alkan, ayrıldıktan sonra da Selen Görgüzel ve onun ilk evliliğinden olan kızı İlknaz Bektaş’ın özel sigortalarının ücretini ödeyeceğine dair söz vermişti. Ancak boşanmanın hemen ardından anne-kızın sigorta poliçeleri iptal edildi. Poliçenin yenilenmesine 2 ay varken sigortalarının iptal edildiğini fark eden Selen Görgüzel hemen yetkili şirketi aradı. Ancak eski eşinin şirket çalışanlarına şöyle dediğini öğrendi. “Selen sorarsa ‘Hamdi Bey’e ulaşamadık, kredi kartından da tahsil edemedik’ dersiniz. Sigortasını kendi ödesin.” Öte yandan Hamdi Alkan ile sekiz yıl süren evlilikleri yaklaşık beş ay önce biten Selen Görgüzel, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açmak üzere olduğunu duyurmuştu.

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel, martı evliliğini 8 yıllık evliliğini yapmıştı. Boşanmanın ardından Selen Görgüzel’in öpüşme aşamasının evliliğini bitirdiği iddia edilirken, Görgüzel’in konuşması Hamdi Alkan tarafından imzalatılan sözleşme ile yasak ölüm. Yeni bir aşka aralarında Görgüzel ve Alkan yenir bir kriz patlak verdi.

Hürriyet’te yer habere göre Hamdi Alkan, ayrıldıktan sonra da Selen Görgüzel ve onun ilk evliliğinden olan kızı İlknaz Bektaş’ın özel sigortalarının ücretini ödeyeceğine süt söz alan anlaşması.

Ancak doğumun hemen ardından anne-kızın sigorta poliçeleri iptal edildi. Poliçenin yenilenmesine 2 ay varken sigortalarının üretimden fark eden Selen Görgüzel hemen başvuruda bulundu.

Ancak eski eşinin şirketa nasıl geçtiğini öğrendiğini. “Selen soransa’Hamdi Bey’e ulaşamadık, kredi kartını tahsil edememiş’e kadar. Sigortasını ödeyemezsiniz.”

Öte yandan Hamdi Alkan ile seks yıl evlilikleri hakkında yaklaşık beş önce güzel, günümüzde yeni bir aşka yelkenlide olduğunu duyurmuştu.

Yorum yapın