Hakan Ural, “Tomografi cihazı yok” diyerek yaralı çocuğa müdahale etmeyen özel hastaneye öfke kustu

İstanbul Sultanbeyli’de hizmet veren Özel Ersoy Hastanesi, evde düşüp vurması sonucu yaralayıcı olarak görevlendirilen 3 yaşındaki kız çocuğunu “Tomografi cihazımız yok. Devlet hastanesine gidiyor” diyerek herhangi bir müdahalede bulunmadan geri gönderdi. Kamuoyunda geniş yankı uyandıran olayla ilgili dikkat çekici bir çıkış da Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta kalma sunucusu Hakan Ural’dan geldi.

Hakan Ural, 'Tomografi cihazı yok' diyerek yaralayıcı harekete müdahale etmeyen özel bilgisayara öfke kustu

“HASTANENİN YAPTIĞI AÇIKLAMA İTİRAF”

Canlı yayında 3 yaşında müdahale edilmemesine sinirlenen Ural, “Hastanenin yaptığı açıklama zaten itiraf var. ‘Gece tomografi cihazını çalışmıyorum’ diyor. Makinanın saatini bitirdi demesi akılla izah edilebilir gibi olamayacak.

Hakan Ural, 'Tomografi cihazı yok' diyerek yaralayıcı harekete müdahale etmeyen özel bilgisayara öfke kustu

“SENİN BÖYLE BİR LÜKSÜN VAR MI?”

Açıklamasının devamında bahşi geçen özel kişisel daha sert eleştirilere yönelten Ural, “Burada bir bebek var. aile, devlet hastanesine gidiyor ve 5 saat müşahede altında tutuluyor.Özel hastane belki de bu çocuk riskini artırıyor.Belki çocuklarının hareket etmemesi gerekiyor.Özel hastanenin yaptığı mı doğru, devlet hastanesinin mi?Sen bakkal değil markette değilsin sen bir hastanesin. belli içerdiğini söylüyor.Böyle bir şey olabilir mi?Senin böyle bir lüksün var mı?Böyle bir şey olabilir mi?Böyle ilgilenelim” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Ecem Altan

Hakan Ural Kanal D Magazin Haberler

Yorum yapın