Hakan Ural, eski patronu Acun Ilıcalı’yı hedef aldı: Ondan ‘açıkçası’ kelimesini alırsanız konuşamaz

Kanal D ekranlarında Nur Tuğba Namlı ile Neler Oluyor Hayatta sunuculuğu yapan Hakan Ural, canlı yayında fuarlar yaptı. Ilıcalı, Acun Ilıcalı’yı hedef alan bazı kişiler hakkında konuşulmadığını söylüyor.

ELEŞTİRİLERE SERT BİR DİLLE CEVAP VERDİ

Uzun süredir satın alınan ürünün dilinden çekilerek, Ural, canlı yayında yorumlarıe verdi. ‘Asker kaçağı’ olarak suçlandığını söyleyen ünlü isim, “Söylediklerime cevapları olmadığı için askerlik olayını konuşuyorlar. Askerlik yapalı 28 sene olmuş. Öyle bir görünüyorlar ki ‘Hakan askerlik yok’ diyorlar. Beni yıldırma sıkıntınız. Ben seçilecek satın alacağım, üretımı koydum. Vatanımı seviyorum. Kendi doğrularımdan faydalanarak dilediklerim. Ölmek var, gitmek yok” dedi.

Hakan Ural, eski patronu Acun Ilıcalı'yı hedef aldı: Ondan gerçekten kelimesini alırsanız

“ACUN ‘AÇIKÇASI’ KELİMESİ OLMADAN KONUŞAMAZ”

Ural programda ise eski patronu Acun Ilıcalı’yı hedef aldı. Acun Ilıcalı’nın konuşamadığını söyleyen Ural, “Acun’a de ki ‘açıkçası’ konuşulamaz. Böyle devam ediyor… Çok var öyle insan bu arada, görüyor. bugün bir cümle kurdu; ‘Ben bugün günü geleceği geldim, gittim. İşte topunu da gittim.’ “Açıkçası” anlamına gelmez. deyip hem oyunu çok zor değil mi?

İlgili Haberler

Ecem Altan

Acun Ilıcalı Hakan Ural Dergisi Haberler

Yorum yapın