Hakan Sabancı ile Hande Erçel ilişkisi, dolu dizgi devam ediyor. En son Cannes Film Festivali’ne birlikte katılan ve burada el ele poz vererek tüm dünyaya aşklarını ilan eden ikilinin ilişkisi, bir hayli ciddi bir boyut kazandı. Daha önce İstanbul eğlence hayatında çok sık görüntülenen Hakan Sabancı, Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladığından beri gecelerde görüntülenmedi. Takvim’in haberine göre, saatlere olan düşkünlüğü ile bilinen Sabancı’nın, dünyaca ünlü bir markadan saat alırken sevgilisi Hande Erçel’e benzer bir model alıp hediye etti. Hakan Sabancı’nın aldığı saatin küçük bir servet değerinde olduğu öğrenildi.

Hakan Sabancı ile Hande Erçel ilişki, dolu dizgi devam ediyor. En son Cannes Film Festivali’ne birlikte katılan ve burada el ele poz vererek tüm dünyadaki aşklarını ilan eden ikilinin ilişkisi, bir hayli ciddi bir boyut kazandı.

Daha önce İstanbul eğlencesini çok sık merkezde Hakan Sabancı, Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladığından beri gecelerde görüntülenmedi. Takvim’in haberine göre, saatlere olan sevgisi ile bilinen Sabancı’nın, dünyaca ünlü bir markadan saat alırken sevgilisi Hande Erçel’e benzer bir model alıp hediye etti.

Hakan Sabancı’nın aldığı saatin küçük bir servet değeri olduğu öğrenildi.

Yorum yapın