Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında? Hakan Hatipoğlu biyografisi…

2015’te ise Hayatta kalan All Star’da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gündan sonra yarışmada 6. olmuştur. 2018 yılında yeniden Survivor yarışmasına katılmıştır. Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında? Hakan Hatipoğlu nereli, mesleği nedir? Hakan Hatipoğlu hayatı ve amacı nedir? Hakan Hatipoğlu kimdir? Hakan Hatipoğlu kaç yaşında? İşte bizim haberimizde…

HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 yılında Çanakkale’de doğum. Hatipoğlu Milli Türk sutopu ve sunucudur.

Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü’nde eğitimini almıştır. 2010 yılında Survivor Kızlar – seçimine katılmıştır. 2011 yılında kendisi gibi Var Mısın Yok Musun ve Survivor yarışmacısı Gizem Akın ile evlenmiştir. 2015’te ise Survivor All Star’da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gündan sonra yarışmada 6. olmuştur. 2018 yılında yeniden Survivor yarışmasına katılmıştır. Kazandığı ödül ile Türkiye‘ye gelişinde eşi Gizem’in hamile olduğu kameralar öğrenilmiştir. 2019 yılında doğan kızlarına Lila adını vermişlerdir.

SPORCULUK KARİYERİ

Hakan, millî bir sporcu ve Adalarspor’da aktif olarak sutopu gerçekleştiriyor. 2013 Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Millî Takımı’nda yer almıştır.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Hakan Hatipoğlu, Hakan Hatipoğlu, Survivor, Survivor, Türkiye, Gündem, Güncel, Haberler

Yorum yapın