Hadise-Reza Zarrab Mesajlarında Acun Ilıcalı Detayı

Ebru Gündeş‘in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses” türkiye“de birlikte jüri yaptığı Hadise yüzünden bittiği ilk kez, geçen yıl 17 Nisan 2021’de ortaya çıktı.

Haberde, Reza Zarrab’ın Gündeş’le evliyken Hadise’yle birlikte olduğu, ikilinin Amerika’da tatil yaptıkları iddiası yer almıştı. Bu iddiaları yalanlayan Hadise, yayın yasağı kurallarının dava açacağını belirtmişti.

1669721867 702 Hadise Reza Zarrab Mesajlarinda Acun Ilicali Detayi.jpg&width=600&quality=100

“ZAN ALTINDA KALDIM”

Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin ardından Amerika’da olan iş insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı iddiası geldi.

Dava durumuna giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ediyor Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dedi bir tanesine girdi.

CANLI YAYINDA MESAJLAR OKUNDU

Reza Zarrab ve Hadise arasında olduğu iddia edilen yeni mesajlar Söylemezsem Olmaz masasında okundu.

MESAJLARDA ‘ACUN ILICALI’ DETAYI

Ebru Gündeş’in davası boşanmaya çalıştığı dönemde haberler hakkında yayın yasağı getirmeye çalışan ikilinin mesajlarında Ilıcalı hakkında da sözler var. Reza Zarrab mesajlarda “Acun’un kalıbına bakıyorum” deyince Hadise de eski dostunu savunmak yerine “Sorma” diyerek yanıt veriyor.

Seren Serengil bu konuda ise “Acun gönderdi ya… O yüzden sallıyorlar” dedi

1669721867 629 Hadise Reza Zarrab Mesajlarinda Acun Ilicali Detayi.jpg&width=600&quality=100

HADİSE KİMDİR?

Hadise nereli ve kaç yaşında; Hadise, 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’nın Anvers doğumunu dünyaya getirdi. Hadise aslen Sivaslıdır. 36 yaşındadır.

‘Hülya’ eserlerinin bir ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ adlarında iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında çalışmak üzere Belçika’ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve çağdaş diller üzerine aldı. Müziğe olan ilgiyi gözlemlemeyi öğrenmedi, aile de desteğiyle müzik eğitimi aldı.

Hadise 11 yaşında anne ve babasının evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol yarışmalarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Yarışma sonucunda ilk 10’a giremedi ama 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul sürecinin ardından albüm hazırlıklarına başladı.

İlk şarkı ‘Sweat’i 1 Kasım 2004’te single olarak satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve ilk klibini de bu şarkıya çekti. Şarkı sayesinde adı Türk basınında yer aldı. Ekim 2005’te üçüncü single’ı ‘Milk Chocolate Girl’ü satışa sundu. Kasım 2005’e bakan ilk stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde yer alan ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ şarkılarını tek olarak satışa sundu.

Şarkıcı, Eylül 2007’de ikinci stüdyo albümünün ilk single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Şarkının klibi Şenol Korkmaz mülkiyetinde çekildi.

Haziran 2008’de yayınlanan Serdar Ortaç albümü Nefes’te yer alan ‘Düşman’ şarkısında düet şarkıcısı olarak yer aldı. Aynı ay içinde ikinci stüdyo albümü ‘Hadise’yi yayınladı. Albümdeki 10 şarkının dağıtımını Yves Gaillard ile birlikte yazdı. Bunun yanı sıra ‘A Good Kiss’ şarkısının Türkçesi olan ve Sezen Aksu tarafından yazılan ‘Deli Oğlan’ı da albüme eklendi

Ağustos 2008’de, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En İyi Türk Şarkıcı finalde aday olarak gösterildi ama ödül Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise’nin 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edebileceğine dair ilk haberler 2007 yılının sonunda çıktı. Ekim 2008’de şarkıcının 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmesi açıklandı. 31 Aralık 2008’de Sinan Akçıl ve Stefaan Fernande ile birlikte yarışma için oluşturulan ‘Düm Tek Tek’ şarkısını ilk kez TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009’da Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen yarışmada Azerbaycan, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam puan aldı; Operasyon 177 puana ulaşarak, Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın ardından dördüncü oldu.

HADİSE’NİN ÖZEL YAŞAMI

1985 doğumlu olan Hadise, 2022 yılında 37 yaşındadır.

Hadise, 30 Nisan 2022’de iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmiştir. İkili, 30 Eylül 2022’de boşandı.

Seren Serengil Ebru Gündeş Türkiye Hadise Magazin Haberler

Yorum yapın