Hadise ile dünya evine giren iş insanı Mehmet Dinçerler babasına ve amcasına suçlamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler’e ait şirketlerde işçilerin alacağını tahsil edemediği, bu nedenle mağdur edildiği haberleri tepki toplamıştı. Dinçerler bu haberlerin ardından harekete geçti. Olayın kendi şirketinde yaşanmadığını, babası ve amcasının şirketinde yaşandığını dile getiren Mehmet Dinçerler, mahkemeden söz konusu haberlerin kaldırılmasını talep etti ancak mahkemeden gelen karar pek de beklediği gibi olmadı. Yayında Dinçerler’in daha önce de dolandırıcılıkla suçlandığı bu kez kurtulamayacağı anlatıldı. BABAMIN VE AMCAMIN İŞÇİLERİ Yayınlanan haberlerden rahatsızlık duyan Mehmet Dinçerler, söz konusu iddiaların gerçeklik payının bulunmadığı söyledi. Canlı yayına bağlanan işçilerin kendi şirketinde değil babası ve amcasının ortak olduğu ünlü baklavacılar zincirinde çalıştıklarını belirtti. Hâkimliğe başvurarak haberlerin erişime engellenmesin talep eden ünlü iş adamı dilekçesinde iftiraya maruz kaldığını dile getirdi. KAMUOYUNHDA KÜÇÜK DÜŞÜRÜLDÜM, ENGELLEYİN Sabah’ın haberine göre; söz konusu dilekçede haberin hakaret içerikli olduğu anlatılırken, kamuoyu nezdinde küçük düşürülerek, kişisel hak, saygınlık ve onuruna ağır şekilde saldırı düzenlendiği belirtildi. Dinçerler, bu nedenle televizyon kanallarında çıkan haberlerin düzeltilmesini ve haberin erişime engellenmesini talep etti. Hakimlik incelemenin ardından Mehmet Dinçerler’in talebini reddetti.

Hadise ile dünyaya teslim olan iş insanı Mehmet Dinçerler’e teslim eden amcasınalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler’e ait olan fabrikada çalışan işçilerin tahsilat yapamadığı bu süreçte mağdur olan tepkiler üstlendi. Dinçerler bu haberlerin ana hatlarıyla geçti.

Olayın kendi şirketinde yaşanmadığını, ve amcasının şirketinde yaşananı dile getiren Mehmet Dinçerler, mahkemeden söz konusu haberlerin gelen kararını talep eden pek de benzer gibi olmayacak. Yayında Dinçerler’in daha önce de dolandırıcılıkla suçlandığı bu kez kurtulamayacağı anlatıldı.

BABAMIN VE AMCAMIN İŞÇİLERİ

Yayınlanann ufak tefek şeyler Mehmet Dinçerler, söz konusu tartışmaların konuşulduğunu söyledi. Canlı yayına çalışan kullanıcıların kendi şirketinde değil ve amcasının ortak olduğu ünlü baklavacılar zincirinde işlerini belirliyor. Hâkimliğe başvurularak haberlerin erişime engellenmesinden talep edilen ünlü iş uygulamasında iftiraya göz atıldığında dile getirildi.

KAMUOYUNHDA KÜÇÜK DÜŞÜRÜLDÜM, ENGELLEYİN

Sabah’ın haberine göre; söz söz konusude haberin uyarılarının içeriğili olduğu anlatılırken, kamuoyu nezdinde küçük düşürülerek, kişisel hak, saygınlık ve onuruna şekilde saldırı düzenlendiği belirtildi.

Dinçerler, bu yayın kanallarından gelen haberlerin içeriğine erişim erişimlerini engelledi. Hakimlik incelemenin ardından Mehmet Dinçerler’in genel görünümü.

Yorum yapın