Hadise bikinisiyle arkası dönük poz verdi, bomba bir iddia ortaya atıldı

Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile 1,5 yıllık birlikteliğini bitirdikten sonra iş insanı Mehmet Dinçerler’de buldu. İlişkili ilkler bu yana çok konuşulan çiftler, aylarda evlilik seçimleri aldı.

Snob Magazin, ünlü çiftin 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda duyurulmuştu. Şimdilerde Dinçerler ile mutlu bir evlilik sürdüren Hadise, tatille ayrıldı. 36 şarkıcı, rengarenk pareosuyla verdiği pozlara “Üzülmek için zaman yok.” notunu düştü.

Hadise ve Mehmet Dinçerler Hakkında Flaş İddia!

Evlenmeden önce bikinili ve cesur pozlar veren Hadise‘nin, arkası. poz vermesini yedilerini şaşırttı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler Hakkında Flaş İddia!

Mehmet Dinçerler’in evlendikten sonra Hadise‘Yi vermemesi konusunda uyarıldığı öne sürüldüğünü öne sürüyor.

Hadise ve Mehmet Dinçerler Hakkında Flaş İddia!

1988 yılında gelen Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur. Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur. Baklavada’nın bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean’s Coffees’in 2012 yılında satın almış ve marka oğlu Mehmet Dinçerler’e teslim etti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler Hakkında Flaş İddia!

Türkiye’de yıllar önce yok olan yüz tutan kahveyi yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 parçayla markayı yeniden başlatmıştır. Mehmet Dinçerler, 30 Nisan 2022’de şarkıcı Hadise ile evlendi.

Snob Dergisi / Dergi

Mehmet Dinçerler Belçika Türkiye Hadise Magazin Haberler

Yorum yapın