Gülben Ergen çelenk göndermişti! Yeşim Salkım, yıllardır küs olduğu ünlü şarkıcı hakkında konuştu

Şarkıcı Yeşim, yakın dostu Em Güneş’in sahibi olan güzellikel Salkımna katıldı. Salkım, toplu kesimdeki gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Son zamanlardaki tüm kadınlarla benzer şekildekienleri yorumlayan, Salkım, “Ben estetiğe bir kadın değilim. Çünkü yaşımız ilerliyoruz. Yaşımız ya sonuçtade yerçekimine karşı koymuyoruz. Zamanın içinde küçük dokunuşlarla özümüzü bozmadan abartıya kaçmadan aslında bence değil. Tabi onun beğenileri. Bütün kadınlar arasında benzer bir fikir alsın. “dedi.

TGRT’den iyi olabilir Salkım, “Sahne çalışmaları nasıl gidiyor” sorusunu yöneltmek için tartışacak bir çıkışta “Vallahi sahneler de biraz zor. gibi çok kapalıyım benim sahnemde böyle. için ben çok işe gidemediğim gibi. Artık daha fazla. Ben zaten hiçbir zaman gazinoda çıkmamıştım. Özel gecelere gidiyorum halk konserine gidiyorum daha çok. Paralı yani daha kapıdan parayla girilen yerleri tercih etmiyorum. kullanımları.

Yeşim Salkım uzun konuşmadığı Gülben Ergen’in cenaze töreniyle ilgili olarak, “Ölüm zor bir durum. Onun da ailesinden birisi vefat etseydi, ben de yollarıdım diye düşünüyor. Bizim için gerçekten teşekkür ederim çok ayrı bir konu ama ölüm başka bir şey. Bu konuda. Allah’tan başka bir şey olmayacak. Bundan sonra bu mesleğin hiç kimseyle bir alışverişim birm bir dövüşümden sonra. ömürler versin” diye konuştu.

Snob Dergisi – Dergi

Gülben Ergen, Yeşim Salkım, Vefat, Güneş, Magazin, Haberler

Yorum yapın