“Gözlerini ve cüzdanını açık tut” tavsiyesi Tom Cruise’un ilişkisini bitirmesine sebep oldu

ünlü aktör Tom Cruise‘nin sosyetik Rus sevgilisiyle ilişkisi bitmiş olsa da medyada hâlâ gündemde. Elsina Khayrova’nın 2022 yılında ayrıldığı eski kocası Dmitry Tsetkov’un verdiği röportajın bu ilişkiyi sonlandırdığı iddia ediliyor.

TOM CRUISE’E “GÖZLERİNİZİ VE CÜZDANINIZI UZAK TUTUN” DEDİ

Page Six’in bugünkü haberine göre Hollywood yıldızının ekibi bu röportajın yayılmasından rahatsız. Bir kaynak, Cruise’un şu anda çekim yaptığını ve eski eşinin sürekli olumsuz yorumlarıyla uğraşmak istemediğini belirtti. Tsetkov, Aralık ayında verdiği röportajda Cruise’u “Gözlerinizi ve cüzdanınızı açık tutun” şeklinde uyararak dikkat çekti. Ancak Cruise’u sürekli övdü ve hatta onunla bir film projesi üzerinde görüştüğünü bile iddia etti.

'Gözlerinizi ve cüzdanınızı açık tutun' tavsiyesi Tom Cruise'un ilişkisini bitirmesine neden oldu

Cruise ve Khayrova’nın ilişkisinin Şubat ayı sonunda sona erdiği haberi yayıldı. Bir kaynak, “Birbirlerine karşı hiçbir kötü hisleri yok. Tom için ilişki sona erdi” dedi. Ancak New York Post’un kaynağı, Khayrova’nın ilişkinin yeniden canlanacağından umutlu olduğunu belirtti.

Çiftin ilişkisinin başlangıcı Aralık ayında bir partide öpüştükleri haberleriyle ortaya çıkmıştı. Görgü tanıkları Cruise’un Hayrova’ya yoğun ilgi gösterdiğini ifade etti.

Khayrova, Rus siyasetçi Rinat Khayrova’nın kızı olarak biliniyor. Görüşmediği kocası Tsetkov’un Kremlin’in en çok arananlar listesinde yer aldığı ve suikast girişimlerinden sağ kurtulduğu iddia ediliyor. Tom Cruise daha önce Mimi Rogers, Nicole Kidman ve Katie Holmes ile evliydi.

Tom Cruise Ünlüler Gündem Dergisi Dünya Haberleri

Yorum yapın