TRT 1 ‘in ‘Gönül Dağı’ dizisi yeni bölümleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bu akşam 132. bölümüyle ekranlara gelen Gönül Dağı dizisinde sürpriz gelişmeler de yaşanıyor.

Keriman’ın diziye geri dönmesinin ardından karakterin diziye yeniden dönüşü gündem oldu. Diziyi takip edenler ve diziyi izlemeye başlamak isteyenler Keriman’ın hikayesini yakından takip  etmek için araştırmalar yapıyor.

Peki Gönül Dağı Keriman Diziden Neden Ayrıldı? İşte detaylar…

Keriman Gonul Dagi

GÖNÜL DAĞI KERİMAN NEDEN AYRILDI?

Gönül Dağı dizisinin izleyicileri tarafından yakından takip edilen karakterlerinden biri olan Günşıl’ı canlandıran Gülhan Tekin’in diziden ayrıldığı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Tekin, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla, Gedelli kasabasına veda ettiğini belirtmişti.

Gönül Dağı dizisinin 69. bölüm çekimlerinin tamamlanmasının ardından, Gülhan Tekin’in Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinden ayrıldığı öğrenildi. Aynı şekilde, Çiğdem Aygün’ün de bu süreçte İstanbul’a taşındığı bilgisi paylaşıldı.

Gönül Dağı dizisinde, Keriman karakterinin senaryo gereği şehir dışına gittiği ifade edilmişti.

Keriman’ın tiyatro eğitimi almayı hak kazandığı için önce İstanbul’da daha sonra yurt dışında konservatuar eğitimi alacağı belirtilmişti.

İzleyiciler, Keriman’ın ne zaman geri döneceğini ve hikayede nasıl bir rol üstleneceğini heyecanla bekliyordu.

Gönül Dağı dizisinin 69. bölümünde diziden ayrılan Keriman karakteri, bu akşam (23 Mart) yayınlanan 132. bölümle birlikte diziye geri döndü.