TRT’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Gönül Dağı’ bu akşam yayınlanan bölümüyle yine gündemde ilk sırayı almayı başardı. 

Peki Gönül Dağı Keriman kimdir? Çiğdem Aygün kaç yaşında, aslen nereli, diziye tekrar döndü mü? İşte dwtaylar…

GÖNÜL DAĞI KERİMAN KİMDİR?

TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşan Gönül Dağı dizisi, Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezleri arasında yerini sağlamlaştırıyor. Hem duygusal içeriğiyle hem de başarılı oyunculuk performanslarıyla dikkat çeken dizi, her hafta milyonlarca izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Keriman’i canlandıran oyuncunun gerçek kimliği merak konusu olmuş durumda…

Dizide Keriman karakterine Çiğdem Aygün hayat veriyor.

Gonul Dagi Keriman

ÇİĞDEM AYGÜN KİMDİR?

Çiğdem Aygün, hem tiyatro sahnelerindeki performansıyla hem de televizyon dizilerindeki başarılı rolleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 1987 yılında doğan Aygün, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Oyunculuk kariyerine ilk adımını 2012 yılında Ustura Kemal dizisiyle atan Aygün, bu deneyimle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha sonra Star TV’de yayınlanan ve başrollerini Nilay Deniz ve Seçkin Özdemir’in paylaştığı Ateş Böceği dizisinde Sıdıka karakterine hayat vererek başarılı bir performans sergilemiştir.

Başarılı performansları ve karakterlere kattığı derinlikle izleyicilerin takdirini kazanan Aygün, Gönül Dağı dizisi ile birlikte Türk televizyonlarının önemli oyuncuları arasında yerini almıştır.

ÇİĞDEM AYGÜN KAÇ YAŞINDA NERELİ?

Gönül Dağı’nın Keriman’ı Çiğdem Aygün 1987 yılında doğmuştur ve 2024 yılı itibarıyla 37 yaşındadır.

Çiğdem Aygün Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. 

ÇİĞDEM AYGÜN DİZİYE TEKRAR DÖNDÜ MÜ?

Gönül Dağı dizisinin heyecan dolu bölümleri, izleyicileri her seferinde şaşırtmaya devam ediyor. Dizideki karakterler arasında yaşanan ayrılıklar ve ardından geri dönüşler, seyircilerin dikkatini çekiyor ve merak uyandırıyor. Son olarak, eski bir oyuncunun daha ekibe katılmasıyla dizide yeni bir heyecan dalgası oluştu.

Gönül Dağı’ndan ayrılan bazı isimlerin belirli bir süre sonra tekrar diziye dönmesi, sık sık izleyicileri şaşırtıyor. Bu kez ise eski oyunculardan biri daha kadroya katıldı.

Çiğdem Aygün’ün canlandırdığı Keriman karakterinin tekrar diziye dönmesi, izleyenler arasında büyük bir coşkuyla karşılandı. Senaryo gereği bir süredir şehir dışında olan Keriman karakterinin geri dönüşü, izleyicilerin merakla beklediği bir gelişmeydi.