TRT 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı her Cumartesi akşamı ekrana gelmeye devam ediyor.

Yayınlandığı günden itibaren reyting listelerini alt üst eden Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna ilişkin detaylar da merak ediliyor. 

Peki Gönül Dağı dizisinde Erkan kimdir? Burak Can kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

GÖNÜL DAĞI ERKAN KİMDİR?

Dördüncü sezonunda hem genç yetenekleri hem de usta oyuncuları kadrosuna katan ve başarı grafiğini her hafta artıran Gönül Dağı’nda Erkan karakteri, yıllar sonra annesi ve kardeşlerinin yanlarından kopup tekrar doğup büyüdüğü Gedelli’ye geri dönmüş genç bir delikanlı olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Erkan karakterine ünlü oyuncu Burak Can hayat veriyor.

BURAK CAN KİMDİR?

Oyunculuk alanında adını duyuran genç yetenek Burak Can, birçok hayranı olan bir dizi, film ve reklam oyuncusu olarak tanınıyor.

İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Can, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk tutkusunu her zaman ön planda tutan genç oyuncu, eğitim aldığı alanda kendini sürekli geliştirmeye devam ediyor.

Oyunculuk kariyerine adım attığı ilk dizi olan 2010 yapımı ‘Gönül Ferman Dinlemiyor’ ile dikkatleri üzerine çeken Burak Can,kariyerine Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Erkan karakteriyle devam ediyor. 

BURAK CAN KAÇ YAŞINDA NERELİ?

21 Aralık 1996 tarihinde dünyaya gelen Burak Can 2024 yılı itibarıyla 28 yaşındadır.

Genç oyuncu Burak Can İstanbul’da doğmuştur ve İstanbul’da büyümüştür ancak aslen nereli olduğu hakkında detaylı bir bilgi bulunmamaktadır.

BURAK CAN HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Mevlana 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Keşif

Darısı Başımıza

İçimdeki Fırtına

Nadide Hayat

Yılanların Öcü

Sana Bir Sır Vereceğim

Al Yazmalım

Gönül Ferman Dinlemiyor