“Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinde hayat verdiği Gizem rolüyle ekranlarda olan oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi Serdar Sertçelik’in yöneticisi olduğu belirtilen örgüte Ankara Emniyet Müdürlüğünce baskın düzenledi. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından Ankara ilinde faaliyet gösteren suç örgütlerine yönelik olarak yapılan çalışmalarda; eğlence mekânlarını ele geçirmekte zorlandıkları mekanlara kalabalık gruplar halinde giderek olay çıkardıkları ve mekanlar kurşunlayarak işletme sahiplerini sindirmeye çalışan suç örgütünü belirledi.  Suç örgütü ayrıca, mekanlardaki vale ve güvenlik işlerini ele geçirdikleri tespit edildi. Eğlence mekanlarında çalıştırdıkları sertifikasız ve sigortasız çalışan suç islemeye yatkın kişiler vasıtası ile yıllık 30 milyon lira hâksiz kazanç sağladıkları tespit edildi. Mekanlarda vale olarak çalışan örgüt elemanlarının valelik adı altında eğlence mekânlarına araçlar ile gelen müşterilerden para istedikleri, para vermek istemeyen müşterileri darp ederek zorla para aldıkları, araçlarda bulunan değerli eşyaları ve nakit paralar çaldıkları bu durumla ilgili birçok vatandaşın mağdur edildiği belirlendi.  Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi olarak bilinen  Serdar Sertçelik suç örgütünün yöneticisi olduğu ve piyasadan ele geçirdiği yüklü miktarda para ile yurt dışına kaçtığı belirlendi. Güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi Serdar Sertçelik, daha öncede dolandırıcılık iddiasıyla aranırken sahte pasaportla yurt dışına kaçarken Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yakalanarak cezaevine gönderilmişti.

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinde hayat verdiği Gizem rolüyle ekranlarda olan oyuncu Nilsu Berfin Aktaş‘ın eşi Serdar Sertçelik’in yöneticisi olduğu belirtilen örgüte Ankara Emniyet Müdürlüğü baskın düzenledi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından Ankara ilinde faaliyet gösteren suç birimlerine yönelik olarak yapılanmış olarak kullanılması; Eğlence mekanlarını ele geçirmekte zorlandıkları mekanlara kalabalık gruplar halinde giderek olay çıkardıkları ve mekanları kurşun barınarak sahiplerini sindirmeye çalışan suç daireleriü ayrılan mekanlar.

Suç örgütü ayrıca, mekanlardaki vale ve güvenlik önlemleri ele geçirdiklerimiz tespit edildi. Eğlence mekanlarında çalıştırdıkları sertifika ve korumaz çalışan suç islemeye eğilimli kişiler aracısı ile yıllık 30 milyon lira hâksız kazanç sağladıkları tespit edildi.

Gelsin Hayat Bildigi Gibi dizisinde hayat verdigi Gizem roluyle ekranlarda

Mekanlarda vale olarak çalışan örgüt elemanlarının valelik adı altında eğlence mekanlarına araçlar ile gelen müşterilerden para istedikleri, para vermek istemeyen müşterileri darp ederek zorla para aldıkları, araçlarda bulunan değerli eşyalar ve nakit paralar çaldıkları bu durumla ilgili birçok kişinin mağdur olacağı belirlendi.

Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi olarak bilinen Serdar Sertçelik suç tahkikatün yöneticisi olduğu ve çevresindekilerin ele geçirdiği yüklü miktar para ile yurt dışına çıkacağını belirledi. Güzel oyuncu Nilsu Berfin Aktaş’ın eşi Serdar Sertçelik, daha öncede dolandırıcılık iddiasıyla aran sahteyken pasaportla yurt dışına çıkarken kaçarken Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yakalanarak hapishaneye gönderilmişti.

Yorum yapın