Geçen haftalarda Defne Samyeli ile Çağrı Telkıvıran’ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. Şarkıcılık kariyerinin dışında özel hayatıyla da adından söz ettiren ünlü isim önceki gün Etiler’deki bir mekanda arkadaşlarıyla bir araya geldi. Kısa süren sohbetin ardından mekanın önüne yanaşan aracına yönelen Samyeli, “Merhabalar, şan dersine yetişmeye çalışıyorum. Konuşamam geç kalıyorum” diyerek aracına bindi. Ünlü isim, aracının camını açtığı sırada ise aranjör Çağrı Telkıvıran ile hakkında çıkan çıkan aşk haberlerini yalanladı. Samyeli, “Arkadaşım, arkadaşlar. Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki gizemli bir şey var, yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden büyük rahatsızlık duyuyorum. Öyle bir şey zaten yok. Saklanılan bir durum da yok. Arkadaşım. Birlikte şarkı yapıyoruz. Sizler de biliyorsunuz, neden farklı yansıtılıyor, anlamıyorum” ifadelerini kullandı.

Geçen haftalarda Defne Samyeli ile Çağrı Telkıvıran‘ın aşkında yaşadığı iddia edilmişti. Şarkıcılık kariyerinin dışında özel hayatıyla da sahiplerinden söz ettiren ünlü isim önceki gün Etiler’deki bir mekanda arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Kısa süren sohbetin ardından mekanın önüne yanaşan aracına yönelen Samyeli, “Merhabalar, şan eğitime yetişmeye çalışıyor. Konuşamam geç kalıyorum” diyerek aracına bindi.

Samyeli, “Arkadaşım, arkadaşlar. Biz stüdyoda iş yapıyoruz. Sanki gizemli bir şey var, yakalanıyormuşuz gibi lanse edilmesinden büyük rahatsızlıklar. Öyle bir şey zaten yok. Saklanılan bir durum da yok. Arkadaşım. Birlikte şarkı yapıyoruz. Kısıtlanıyor, bir küçümseniyor” ifadesini kullandı.

Yorum yapın