Geçen ağustos ayında dünyaevine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, sosyal medyada aşk pozları verirken sürpriz şekilde ayrılık kararı almıştı. Ünlü çift, 8 Mayıs’ta anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı ‘Adım Farah’ dizisinin sezon finali yapmasıyla ise geçen günlerde sezonu açarak yazı getirmişti. Oğuzhan Koç ile ayrıldıktan sonra gündemde bolca yer edinen oyuncu yurt dışı pozlarıyla dikkat çekti. Ünlü ismin her gönderisi kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı. 

Geçen ağustos sırasında dünyaevine giren Demet Özdemir Oğuzhan Koç ile sosyal medyada aşk pozları sürpriz bir şekilde ayrılmaya karar vermişti.

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Özel hayatlarıyla derginin düşmesinden düşmeyen Demet Özdemir, başrolünde yer aldığı ‘Adım Farah’ dizisinin sezonun finali ile ise geçen hafta sezonun sonunda yazısını getirmişti.

Oğuzhan Koç ile ayrıldıktan sonra gündemde bolca yer edinen oyuncu yurt dışı pozlarıyla dikkat çekti. Ünlü ismin her gönderisi kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Yorum yapın