Galler Prensesi’nin paylaştığı fotoğraf photoshop çıktı! Ameliyatla ilgili tartışmalar alevlendi

Kate Middleton16 Ocak’ta geçirdiği ameliyatla ilgili detaylar merak edilirken Saray’dan yapılan açıklama kamuoyunu tatmin etmedi. Galler Prensesi’nin paylaştığı bir fotoğraf, tartışmaları farklı bir boyuta taşıdı.

PHOTOSHOP’TA FOTOĞRAF ÇIKIŞI

Prenses Kate Middleton, 10 Mart’ta Instagram’da çocuklarıyla birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta Kate, gülümseyen üç çocuğuyla birlikte bir sandalyede oturuyor, İngiltere’deki annelerin Anneler Günü’nü kutluyor ve son ameliyatıyla ilgili iyi dilekleri için halka teşekkür ediyordu.

Prensesin ameliyat sonrası ilk resmi fotoğrafının sağlığıyla ilgili farklı iddiaları ortadan kaldırmak için paylaşıldığı düşünülürken, fotoğrafın düzenlendiği ortaya çıkınca yeni bir tartışma başladı.

Kate, sosyal medyadaki fotoğraf tartışmasına değinerek, “Birçok amatör fotoğrafçı gibi ben de ara sıra düzenleme denemeleri yapıyorum” diyerek şunları ekledi: “Karışıklık için özür dilemek istedim.” dedi.

SAĞLIK DURUMU NEDİR?

42 yaşındaki prensesin ameliyat sonrası sağlık durumuyla ilgili sorular devam ederken, kraliyet kaynağı Kate’in durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Kaynak, ameliyatın nedeni hakkında bilgi vermezken, prensesin bunun gizli kalmasını istediğini belirtti. Yakın aileden dahi konuyla ilgili bilgisi olmayan kişilerin bulunduğunu vurgulayan kraliyet kaynağı, prensesin kendini daha iyi hissettiğinde açıklama yapabileceğini öne sürdü.

NE OLDU?

Kensington Sarayı, Kate’in planlı bir mide ameliyatı geçirdiğini ve Paskalya’dan sonra kamuoyundan uzak kalacağını duyurdu. Hastaneden taburcu olduktan sonra prensesin hızla iyileştiği belirtilirken açıklamayı yetersiz bulanlar farklı komplo teorileri öne sürdü. Son İspanyol medyası prensesin komada olduğunu iddia etti.

Galler Prensesi'nin paylaştığı fotoğrafın Photoshop olduğu ortaya çıktı!  Ameliyatla ilgili tartışmalar alevlendi

1710766390 896 Galler Prensesinin paylastigi fotograf photoshop cikti Ameliyatla ilgili tartismalar alevlendi

Kraliyet Sarayı Kate Middleton Sayfa 3 Magazine World News

Yorum yapın