Galatasaray, taraftarlara açık antrenman yaptı

– Galatasaray, taraftarlara açık antrenman yaptı

Galatasaray taraftarlarından antrenmana yoğun ilgi

İSTANBUL – Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında evinde Medipol Başakşehir ile oynayacağı maçın hazırlıklarına taraftara açık yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Okan Buruk gözetiminde yapılan antrenman sarı-kırmızılı taraftarlara ve basına açık olarak verildi. Yaklaşık 1.5 saat süren antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra futbolcular en iyi kapma çalışması ve hücum maçları üzerinde durdu. Antrenman dar alanda yapılan çift kale maçı sona erdi.

Amcasının vefatı devamında izinli olan Sam Adekugbe antrenmanda yer aldı. Adekugbe’nin, amcasının tanımlı işlemlerinin birkaç gün süreceği için ülkesine gitme ifade edildiği ifade edildi.

Antrenmana Taraftarlardan Yoğun İlgi

Antrenmanı yaklaşık 2 bin Galatasaraylı taraftarlı takip etti. Tesisleri tamamen dolduran taraftarlardan bazıları antrenmanı ağaçlardan izledi. Tezahuratlar birlikleri, meşaleler yakarak takıma moral veren taraftarlar, futbolcuları ve Okan Buruk’u tribünlere katıldı. Sarı-kırmızılı taraftarlar, Beşiktaş derbisinde hata yapan Sergio Oliveira’yı tribüne ilk olarak çağırarak moral verdi. Galatasaraylı taraftarlar ayrıca antrenman sonunda takıma baklava ikramı yaptı.

Dursun Özbek ve Erden Timur’a yoğun ilgi

Antrenmanı Başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyeleri de izledi. Taraftarlar ayrıca Dursun Özbek ve Erden Timur’a sevgi gösterilerinde bulunurken, önce Özbek’i, daha sonra da Timur’u tribünlere çağırdı. Antrenmanda Başkan Dursun Özbek, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular, basın mensuplarına birlikte poz verdi.

Galatasaray yarın yapacağı antrenmanla Başakşehir maçının hazırlıklarına devam edecek.

Galatasaray Başakşehir Spor Haberleri

Yorum yapın