Gaddar 10. bölüm ne zaman başlıyor, nerede çekiliyor, ne zaman çıkıyor? Gaddar 10. bölüm full İZLE

Gaddar 10. bölümü ne zaman başlıyor, nerede çekiliyor, ne zaman yayınlanıyor?  Gaddar 10. bölümün tamamını İZLEYİN

Merakla beklenen dizi Gaddar’ın 10.bölüm kareleri nihayet yayınlandı! Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak gibi yıldızların yer aldığı bu bölümde Dağhan’ın Aydan’ı kurtarma mücadelesi nefes kesici. Ekber’in tahliye edilmesiyle başlayan olaylar zinciri Dağhan’ı zorlu bir sınavdan geçirir.

GADDAR 10. BÖLÜM NELER OLUYOR?

Dağhan, Aydan’ı kurtarmak için herkesten yardım istemek zorunda kalırken, Ekber de içinde bulunduğu zor durumu avantaja çevirmeye çalışmaktadır. Müdür ve Kurt’un son hamleleri boşa çıkarken, Akbar artık Kurt’u vatana ihanetle suçlayarak adamlarını peşine gönderir.

Bu sırada Dağhan ve Aydan’ın ilişkisi yeni bir boyut kazanır. Yaşananlar ikilinin derin sohbetler yapmasına fırsat yaratır. Dağhan, Aydan’ın başını belaya sokan Enver’e ders vermeye kararlıdır. Akbar, Enver’in kendisine pusu kurduğunu öğrenince Enver, babasının adamlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Gaddar 10. bölümü ne zaman başlıyor, nerede çekiliyor, ne zaman yayınlanıyor?  Gaddar 10. bölümün tamamını İZLEYİN

OYA EVİ BASKI YAPILIYOR

Ekber’in kızına yaptıklarını öğrenen Oya, evine baskın düzenler ve Ekber, Oya’dan beklenmedik bir tepkiyle karşılaşır. Rüzgar ve Enver’in yakınlaşması evde yeni tartışmalara yol açarken Yağmur, Ekber’le konuşarak sorunlarını çözmeyi düşünür.

Gürkan, ‘gaddar’ın izini sürerken Dağhan’ın yanında olmaya devam ediyor ve onu suçüstü yapmak için fırsat kolluyor. Her bölümde olduğu gibi Gaddar’ın 10. bölümü de izleyiciyi ekrana kilitleyecek olaylarla dolu.

GADDAR 10. BÖLÜM NE ZAMAN VE SAAT KAÇTA?

Now TV’de büyük beğeniyle izlenen Gaddar dizisi yeni bölümü 22 Mart Cuma 20.00’da!

GADDAR 10. BÖLÜM FRAGMANI

Yorum yapın