Fulden Uras ameliyat olacağını duyurdu: Acılarım artık son bulacak

Son 13 yılda 22 kez ameliyat olan Fulden Uras, son olarak memesini aldıracağını açıkladı. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Uras, “Acılarım son bulacak” dedi.

Uzun süredir sağlık sorunlarıyla uzun süredir mücadele eden şarkıcı Fulden Uras, sosyal medya hesabından yeniden ameliyat olacağını duyurdu. 13 yılda 22 kez ameliyat olduğunu söyleyen Uras, yapılan son kontrollerinin ardından takipçilerine sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

Fulden Uras, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“22 ameliyat… 22 kere narkoz… Her birinden umutla ‘Bu son olacak’ diye dualarla çıkmak. 13 sene dile kolay… Çok çektirdin yine de ‘Hamdolsun’ dedim. Halime hep şükrettim, dermansız dert değildin. Şimdi yarın seninle vedalaşıyorum sağ meme. İçim buruk asla üzgün değilim, hatta bilakis mutluyum en ufacık üzüntümde şişen, enfeksiyonlanan bir organ artık bedenimde olmayacak. Artık acı yok düşünsenize ne büyük lüks benim için… Biraz duygusalım annemi özledim. Ne çok üzülürdü şu an yaşasaydı. Nasıl dert ederdi kendine. Biliyorum ki benim meleğim beni oradan korur. Sevgili dostlarım artık hep mutlu haberler vereceğim sizlere pazartesi acılarım son bulacak. Merak etmeyin çok emin ellerdeyim. Şu an için doktorlarım alınacak meme yerine bir silikon koymayı uygun görmediler. Ameliyattan sonra sizleri tekrar bilgilendiririm. Bir kaç gün yokum merak etmeyin. Hepimizi çok seviyor, dualarımızı bekliyorum. Hoşça kal acılarım, hoşça kal sağ memem.”

Yorum yapın