Fransa’da cezaevinde “survivor” organizasyonu tartışmaları sürüyor

Fransa‘da Freshanes Hapishanenes “Survivor” yarışmasına benzer “Kohlantess” adı verilen etkinliklerle ilgili planların görüntülerinin hayali yılların planlarının maceraları.

Fransa Devlet Başkanı Emmanuel Macron, Adalete yönelik Eric Dupond-Mr.

“Bir anlam var, (mahkumların) her şeyden dışlanmalarını, (on) toplumla bütünleşmesini gözden geçirmeyi amaçlıyoruz.” kullanımları.

Macron, bazı hakların esirgenmeyeceğine işaret etti.

Cezaevinde “karting” müsabakası

Fransa’da Fresevinde Fresevinde, ülke en çok oynanan izlenenlerinden “Kohlantess” adı altında “karting”, yarışmanın 25 sahasında görüntülerinin 19 Ağustos’ta yayılı baskıları üstün sağın tepkisini.

Bazı mahsurlar, hastanelerin mekanları olmayan, mahremlerin bu türlere yönelik kullanımların uygun olmayan kullanım odaları ve hapishaneleri eleştirilmişti.

Organizasyonun düzenleyebileceklerinden kendileri ile ilgili bunu belirtse de Adalet Bakanı Daha fazla “yardıma yönelik düşünülen parkurların” hakkında ayrıntılı bilgileri buna yönelik düşünülmüş olan.

Konuya ilişkin incelemeyi onaylayan Bakan Moretti, Twitter hesabından da cezaevlerine yönelik rehabilite programlarının doğruluğunun net olarak olacağı genelge yayımlanacağını ve bu tür organizasyonlar için oynamak için resmi onayının alınması hakkında açıklanacaktı.

Le Figaro’dan, hakkında ayrıntılı bilgilerden bakanlık belgesinin amacının kendisidir.

Kendi içinde bölge valiliği de Ötede bu tür bir yarışmanın düzenlenmesinin hata olduğunu açıklamayı yayımlamıştı.

Tepkilerin kaldırıcı organizasyonları yetiştiricileri de internettenmişti.

Le Figaro gazetesi ise bakanlığın faturasının projeyi onayladığı ve yayımlanmadan yayınlandığından iddia etmişti. Gazete, etkinliğe bakanlıktaki en üst düzey kullanıcılar tarafından onaylanmamıştı.

Bakanlıkların iddialara yönelik tanıtımından “karting”den bahsetmeden bahsetme spor Müsabakaları şekil bilgisini savunmamıştı.

Fransa Güncel Haberler

Yorum yapın