Fotoğrafçı ve klip yönetmeni Nihat Odabaşı, sosyal medya üzerinden kendisine aşk mesajları atan ‘Nükhet’ isimli hayranı hakkında suç duyurusunda bulundu.  Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; Fotoğrafçı ve klip yönetmeni Nihat Odabaşı’nın başı saplantılı hayranıyla dertte… İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan dilekçeye göre; Odabaşı’nı uzun zamandır Instagram’dan taciz eden kişi, telefonunun WhatsApp uygulamasından da mesajlar göndermeye başladı. Odabaşı’nın avukatı, “Gönderilen mesajlarda karşı taraf, psikolojik sorunları olduğunu açıkça beyan etmiştir. Müvekkil, ısrarlı takip ve taciz mağdurudur. Korku ve endişe duymaktadır” dedi.

Fotoğrafçı ve klip yönetimi Nihat Odabaşısosyal medya üzerinden kendisine aşk mesajı atanan ‘Nükhet’ isimli korsanlar hakkında suç duyurusunda bulundu.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; Fotoğrafçı ve klip yönetimini Nihat Odabaşı’nın başı saplantılı meraklılarıyla dertte… İstanbul Aile Mahkemesi’ne dilekçeye göre; Odabaşı’nı uzun süreler Instagram’dan taciz eden kişi, telefonun WhatsApp kullandığın da mesajlar göndermeye başladı.

Odabaşı’nın avukatı, “Gönderilen mesajlarda karşı taraf, psikolojik zorluklarını açıkça beyan etmiştir. Müvekkil, ısrarlı takip ve taciz mağdurudur. Korku ve endişe duymaktadır” dedi.

Yorum yapın