Filmlere konu olacak olay! Haydar Dümen’in 100 milyon liralık mirası emlakçısının çocuklarına kaldı

Psikiyatrist ve yazar Haydar Dümen, korkusu yüzünden korkunç bir kadın yüzünden kaybetti. Dümen’i ölmeden önce Beyoğlu Sıraselviler’de muayenehanedeki şu günlerdeki bina, daire, dükkan gibi mülklerinin mallarının için mallarını için. Ancak Dümen ve emlakçının satın alınmasının unutulmasının ardından milyonluk mülklerle ilgili bir olay yaşandı.

DÜMEN ÖLÜNCE MİRAS EMLAKÇININ ÇOCUKLARINA KALDI

Sabah gazetesi yazarı Ömer Karahan, konuyla ilgili yazısında konu anlatımlarına verdi “Olmaz ya, hafta sonu emlakçı yerin kaybediyor… Ve işte film şu konu hakkında olacak hikayeden başlıyor. Emlakçılık için büyük bir hukuk mücadelesi vermek için babalarının herk için büyük bir yaşam mücadelesi vermek için baş ediyor.

“HAYDAR DÜMEN’İN MÜLKLERİN DEĞERİ 100 MİLYON LİRA”

“Bölgedeki dairelerin ortalama metre kare fiyatları 10 bin liradan, deniz manzaralı 15-20 bin liradan, dükkanlar 25-35 bin lira… Binalar ise metrekareye göre 35 milyon liradan satılıyor. Dümen’in de emlakçıya devrettiği mülklerin değeri yaklaşık 100 milyon lira …Hemen’e sarıldım telefona, Haydar Dümen’in Beyoğlu’ndaki ofisini kullanıyor, ancak kapı duvar… Dümen’in eşi Gül Dümen’e ise birkaç farklı telefondan ulaşamadı.”

Filmlere konu olacak olay!  Haydar Dümen'in 100 milyon liralık heykeltıraşının eşyası kaldıHaydar Dümen ve eşi

Ecem Altan

Haydar Dümen, Emlak, Magazin, Haberler

Yorum yapın