Film setinde rahatsızlanan Aslı Bekiroğlu, bir gün ambulansta kaldı

Başrollerini Aslı Bekiroğlu, Hakan Meriçliler, Gürgen Öz ve Burçin Abdullah paylaştı ‘Sıkı Dostlar’ filminin çekimleri Şile’de başladı. Bir psikiyatrın hastasının, kendisini karavan yolculuğuna ikna etmesi ve sonrasında dünyada anlatılan film ekibinin çekimler devam ettiği Şile’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çekimlerin çok keyifli geçişi sağlayan oyuncular, “Çok eğleniyoruz, gayet güzel, nazar değmesin. Kahkahası çok bol set” kullanımları.

“AMBULANS İÇİNDE BİR GÜN BEKLEDİ”

Hakan Meriçliler “Sette gelen enteresan bir olay oldu mu?” Soru karşısında Aslı Bekiroğlu’nun yaşadığı büyük sağlık sorunundan bahsetti. Meriçliler, “Aslında bu filmde enteresan şeyler olduğunu soruyorsunuz. Biz yola beraber çıkarken ve filme başlamak üzereyken Aslı belinden su aldığı için ciddi bir rahatsızlık yaşadı. Burada ambulansta bir gün yattı. bir durum söz konusu olduğu için filme 1-2 gün ara verdik.Sonra yeni bir oyuncu kaybetmeli mi olmamalı mı? derken asla ve asla vazgeçemeyeceğimiz için tekrar Aslı sahalara geri döndü.Öyle bir enteresan durum yaşadık”dedi.

Film setinde rahatsız eden Aslı Bekiroğlu, bir gün ambulansta kaldı

ASLI BEKİROĞLU: ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM

Aslı Bekiroğlu sağlık durumu ile ilgili olarak, “Şimdi çok şükür iyiyim” derken söze giren Gürgen Öz, “Uyuyordum geleceğim bir baktım ki dönmüş… Filmin WhatsApp grubu var. Bir baktım ki sabah ‘Kral geri döndü’ diye mesaj atmış” ifadeleriyle seti kahkahalara boğdu . Doğasever bilinenliği Gürgen Öz, “Setler bizim işimiz. Set neredeyse biz ordayız. Ben nefesimi da buraya getirdim. Tai Chi yapıyorum sette sakinleşiyorum. Egzersiz yapıyorum” dedi.

Yapımcılığı Statü Film ve BSK Group’un üstlendiği yerleşim koltuğuna Jale Atabey’in oturduğu filmin kaydını Şeyda Delibası yazıyor.

Film setinde rahatsız eden Aslı Bekiroğlu, bir gün ambulansta kaldı

Film setinde rahatsız eden Aslı Bekiroğlu, bir gün ambulansta kaldı

Aslı Bekiroğlu Şile Magazin Haberleri

Yorum yapın