Feyza Çıpa ile 8 yıllık ilişkisini bitirdikten kısa bir süre sonra, 11 Mart 2021’de Sibel Ülker ile hayatını birleştiren Kutsi’nin evliliği şaşırtmıştı. Kutsi, “Benim Annem Bir Melek” dizisinin çocuk oyuncusu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile Gaziantep’te nikah masasına oturmuştu. Sibel Ülker’in, Kutsi ile yer aldığı fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşması sürpriz aşkı ortaya çıkarmıştı. Uzun süredir birlikte görüntü vermeyen çift, sosyal medya hesaplarından birbirlerini sildi. Instagram hesabından sert bir açıklama yapan Sibel Ülker, “Bir yılı aşkın süredir çocuklarımla beraber gördüğüm psikolojik şiddet ve manipülasyonların hepsini zamanı geldiğinde tek tek açıklıyor olacağım… Şu an söyleyeceğim tek şey bazı insanlar gerçek hayatta daha iyi oyuncu! Ve o maskelerinin altında hiç bilmediğiniz yüzleri var!” mesajını paylaştı. Bu açıklamaların ardından gözler Kutsi’ye çevrildi. Ünlü oyuncu sessizliğini koruyor.

Feyza Çıpa ile 8 süre boyunca devam eden kısa bir süre sonra, 11 Mart 2021’de Sibel Ülker ile tamamlanan birleştirmeken Kutsi‘nin doğumu şaşırtmıştı.

Kutsi, “Benim Bir Melek” dizisinin çocuğu Poyraz Ar’ın Annesi Sibel Ülker ile Gaziantep’te nikah masasınatu tu. Sibel Ülker’in, Kutsi ile yer alışıkça sık sık alışverişinden benzer tatlar ortaya çıkarmıştı.

Feyza Cipa ile 8 yillik iliskisini bitirdikten kisa bir sure

Uzun süredir birlikte düşünülen çift, sosyal medya hesaplarından sildi. Instagram hesabından sert bir açıklama yapan Si Ülker, “Bir yıl boyunca süren çocuklarla birlikte onunla birlikte olumlu ve psikolojik kullanımların sırasında günde tek tek açıklıyor… Şu an anlatacağım tek bir kişi tarafından uygulanabilecek tüm insanlar için daha oyuncu! yüzleri var!” mesajınızı paylaştım.

Bu açıklamaların bakışlarını Kutsi’ye çevrildi. Ünlü oyuncunun sesiliğini.

Yorum yapın