Fb ve Gs İstemedi

G.SARAY VE F.BAHÇE ÖNCE İZİN VERDİ, SONRA ‘KULÜPLER ARASI GERGİNLİĞİN ARTMAMASI’ İÇİN İSİM HAKLARININ KULLANILMASINI KABUL ETMEDİ.

Show Tv’de yayınlanan Survivor programı Türkiye-Yunanistan finali önceki akşam Türk takımlarından Derya’nın 250 bin Euro’luk kazancıyla giderken, yapımcılar Acun Ilıcalı’nın yürütmek istediği ‘Survivor F.Bahçe-G.Saray’ ise kulübünün ‘tansiyonu kaybetme operasyonu’na takıldı. Survivor F.Bahçe-G.Saray için daha önce seçmeler bile görüldü. İki takımdan da toplam 20 kişi (takımlarda 5 bayan 5 erkek bulunuyor), seçmeleri kazanarak, kulüpleri adına yarışma hakkını kazandı. Acun Ilıcalı, seçmelerden önceki iki kulüp yönetimlerini sonuçlandırdı, program için ‘olur’ aldı.

İHTARNAME YOLLADILAR

G.Saray Başkanı Özhan Canaydın, Survivor Türkiye-Yunanistan Programı’nın 2. bölümü izledikten sonra, F.-Bahçe-G.Saray versiyonunun ‘sakıncalı’ beklentisi tahminüp, izin sonuçları. Sarı-kırmızılı kulüpler, noter kanalıyla Ilıcalı’ya bir ihtarname göndererek, programın yayınlanmasını istemediklerini ve ellerinde bulunan ‘G.Saray ya da Cimbom’ ismini kullanamayacaklarını bildirdiler. G.Saray’ın bu konuda “İki kulüp arasında son dönemde oluşan gergin ortam nedeniyle, olumsuz bir olayın yaşanmaması ve yayılmanın daha da tırmanmasını engellemesi” için izin vermediği öğrenildi. G.Saray gibi önceden ‘olur’ veren F.Bahçe de, yanında bulunduğu bu izni geri çekti. Programın ‘Survivor Aslan-Kanarya’ adıyla yapılması için yapıldığı öğrenildi

Survivor Haberleri

Yorum yapın