Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti boşandı! Adliye binasına el ele girdiler

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, piyanist eşi Ece Dağıstan 2019 yılında İtalya’nın Milano’da nikah masasına kavuşması. Say, bugün Dağıstan ile boşandıklarını açıkladı.

Boşanma haberini Instagram hesabından duyuran Say, paylaşımında “Çok ilerleme,şim Ece ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Ece ile” dedi.

Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti boşandı!  Adliye binasına el ele girdiler

Ünlü piyanist sözlerine şu şekilde devam etti: “Hatıralarımızı, anılarımızı, tüm güzellerimizi, seslerimizi, en iyi şekilde anacağım her zaman. bir dünyada, iki insan ezilebiliyor yüklerin altında, bakım bulamıyor iyileştirmeye çalışıyor, “bir ve iki şey arasında” bocalıyor, Bazen dertlere yeniliyor, imkan vermiyor bir çıkışa, hem “her şey”, hem de “hiç bir şey” yol alan ömürlerimizde.”

Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti boşandı!  Adliye binasına el ele girdiler

“İki insan da olsun, Ece mutlu olsun. Ece hep iyi olsun. Böyle daha iyi belki. Yeni bir “büyük” sayfa açan “büyük dönem” başlıyor şimdi yalnız değil. İyi bir yön çizerek, iyiye yol almak niyetinde, kendi yaşamına sahip çıkış, sağlıkma, müziğe ve her şey.Dostlarımızla, Hepimiz için üzülüyoruz bugün.Sevgiyle, saygıyla.İçtenlikle.”

Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti boşandı!  Adliye binasına el ele girdiler

Fazıl Say Milano İtalya Magazin Haberler

Yorum yapın