Fatih Ürek, TikTok’tan para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil’i hedef aldı: Şaklabanlık

haber Global ekranlarında yayınlanan Buket Aydın ile Yüz Yüze idamı bu haftaki konuğun sevilen sanatçısı Fatih Ürek oldu. Sahne kıyafetleriyle ilgili konuşan Ürek, TikTok’tan para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil hakkında konuştu.

“MUHAFAZAKAR BİRİYİM, ETEK GİYMEM”

Sahnede işinin olması gereken süslü biri olduğundan bahseden Ürek, kişisel muhafazakar olduğunu söyledi. Giyimine her zaman özen gösterdiğini söyleyen sanatçı, “Ben aslında muhafazakarım. Süslüyüm ama dozunda giyinirim, gözetleme batırmam. Sahnede giyerim süslü kıyafetlerimi. Eteklerim olmaz benim. Çizgiye uygun giymeye çalışırım ve çok da başarılı olduğumu düşünüyorum. Çok disiplinli ve dikkatliyim. tayt giyse kızarım ben.Belki yakışıyor belki yakışmıyor ama gözüme batıyor” şeklinde konuştu.

Fatih Ürek, TikTok'tan para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil'i hedef aldı: Şaklabanlık

“TİKTOK’TA PARA KAZANMAK BİRAZ ŞAKLABANLIK”

TikTok yüzünden yuvaların dağıldığından bahseden Ürek, bir süre önce hesap ağızları uygulama üzerinden para kazanmaya başlayan Mehmet Ali Erbil’i hedef alarak gördüklerini söyledi: “Tiktok reddini hiç bir yerde barındırmamış değilim. Ahlaki da biraz bozuyor. Olmayan şeyleri orada görmeye başladı. Anadolu insanı da bunu yapıyor.Ülke olarak her şeyi abartıyor?Onu sorgulamaya başladım.Benim Tiktok hesabım yok.Bir kere gördüm ama Mali’ye çok şaşırdım.Ben anlam veremedim.Tiktok’tan para kazanmak amiyane tabiriyle biraz şaklabanlık oluyor.Eskiden Mehmet Ali ile çok bir herkesle o kadar mazim var ki hatta bana kara kutu derler.”

Ecem Altan

Mehmet Ali Erbil Fatih Ürek Magazin Haberler

Yorum yapın