Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz, evliliğe doğru giden 3 yıllık ilişkisini noktaladı. Ayrılık sonrası Sabancı’nın 2010 Türkiye Güzellik Yarışması’nda dördüncüsü olan sevgilisine 5 milyon TL’lik hediyeler aldığı ancak Korkmaz’ın yüklü miktarda borç para istemesinden rahatsız olduğu için ilişkiyi bitirdiği iddia edildi. Kısa sürede konuşulmaya başlanan iddiaya Korkmaz’dan cevap gecikmedi. “TERK EDİLMENİN VERDİĞİ HIRS VAR” Instagram hesabından yaptığı açıklamada borç para istediği iddiasını yalanlayan Dilay Korkmaz, Faruk Sabancı’ya da öfke kustu. Sabancı’nın terk edilmeyi kaldıramadığı için böyle iftiralar attığını söyleyen Korkmaz, yasal yollara başvuracağını da duyurdu. Korkmaz, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Hakkımda çıkan haberlere başta üzülsem de sonrasında fazlasıyla gülünç buldum. Kişilerin kimliğini, bakış açısını ve hayali bütçesini gördüm. Terk edilmenin verdiği hırs ve açılmayan telefonların öfkesi ile düşmanca böyle şeyler yapmak son derece çirkin ve seviyesiz.” Sadece bir erkeğin eski sevgilisine geri dönmeyeceğini anladığı noktada ne kadar çirkin ve ne kadar iftiracı olduğunu görmek hayal kırıcıydı. Haberleri yalanlamaya gerek bile duymuyorum. 21 yaşımdan bu yana çalışan bir kadın olarak kimsenin taşıyamadığı varoluş sebebine ihtiyacım yok. Haber ile ilgili yasal süreci başlatacağım. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.”

Faruk Sabancı ve Dilay Korkmaz, evliliğe doğru giden 3 yıllık ilişkisini noktaladı. Ayrılık sonrası Sabancı’nın 2010 Türkiye Güzellik Yarışması’nda dördüncüsü olan sevgilisine 5 milyon TL’lik hediye aldığı ancak Korkmaz’ın miktarda yüklü borç para istemesinden rahatsız olduğu için evliliği bitirdiği iddiasıydı. Kısa sürede konuşulmaya başlanan iddiaya Korkmaz’dan cevap gecikmedi.

Faruk Sabanci ve Dilay Korkmaz evlilige dogru giden 3 yillik iliskisini

“TERK EDİLMENİN VERDİĞİ HIRS VAR”

Instagram hesabından yapacağı borç para istediği iddiasını yalanlayan Dilay Korkmaz, Faruk Sabancı’ya da öfke kustu. Sabancı’nın terk edilmeyi kaldıramadığı için böyle iftiralar attığını söyleyen Korkmaz, yasal yollara başvuracağını da duyurdu. Korkmaz, güvencede şu ifadelere yer verdi: “Hakkımda çıkan haberlere başta üzülsem de sonrasında sonunda gülünç buldu. Kişilerin seçtikleri, bakış açısını ve hayali bütçesini gördüm.

Sadece bir erkeğin eski sevgilisine geri dönmeyeceği anladığı bir noktada ne kadar çirkin ve ne kadar iftiracı olduğunu görmek hayal hayal güçleriydi. Haberleri yalanlamaya gerek bile duymuyorum. 21 yaşımdan bu yana çalışan bir kadın olarak kimsenin taşıyamadığı varoluş sebebine kadar yok. Haber ile ilgili yasal süreci başlatacağım. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın.”

Yorum yapın