Ezgi Mola’dan Altınok göndermesi: ‘Kendine 10 daire alarak imar vermesin hiçbir başkan’

Oyuncu Ezgi Mola, Mansur Yavaş’ın yeniden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesini tebrik etti. Mola mesajında, AK Parti ABB Başkan Adayı Turgut Altınok’a gönderme yaptı. 

 Türkiye, belediyelerde 5 yıl boyunca görev yapacak isimleri seçmek için sandık başına gitti. Ankara’da, Büyükşehir Belediye Başkanı değişmedi; CHP’nin adayı Mansur Yavaş, ikinci kez Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçildi. Yavaş 2019’daki oy oranını 10 puan artırdı.

Oyuncu Ezgi Mola, seçimlerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Ezgi Mola, paylaşımında Yavaş’ı tebrik ederken Turgut Altınok’a da göndermede bulundu.

Mola paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Birleştirici konuşmalarından dolayı Mansur başkanı tebrik ederim, genel olarak söylenen birleştirici her söylemi destekliyor, ülkemiz için hayırlısı olsun diyorum. Bu bir maç değil, kimse kimseyi gaza getiren çirkin söylemlerde bulunmamalı. Daha gidecek çok yol var, yemeden, yedirmeden halktan alınanın halka verildiği bir devir gelsin artık. Hiçbir çocuk beslenmeliği olmadan okula gitmesin mesela, barınaklarda canlara iyi bakılsın. Kendine 10 daire alarak imar vermesin hiçbir başkan mesela! Biz bunları duyduk, duymayalım artık. Hayırlı olsun.”

Ezgi Moladan Altinok gondermesi Kendine 10 daire alarak imar vermesin

 

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Yorum yapın