Ezgi Mola ile sevgilisi Mustafa Aksakallı da karavan modasına uydu. Çıktıkları tatilde Çeşme’ye uğramayı da ihmal etmeyen ikiliden ünlü oyuncu, “1 yıldır karavanla gezme hayalim vardı. Bu karavanı satan kişi karşıma çıktı. Almadan önce deneyip, kullanmamı ve tecrübe etmemi söyledi. Benim de işime geldi. Kendi zevkime göre ayarladım her şeyini. Bayağı eğlenceli bir gezi şekli. Tamamen doğaçlama geziyoruz, plansız hareket ediyoruz” dedi. Alaçatı’da iki ayrı eğlence mekanı bulunan Mola, ünlü dostlarından hesap alıp, almadığı sorusuna esprili bir yanıt verdi. Ünlü isim, “Israr ediyorlar hesap ödemek için. Zaman zaman onları kırmıyoruz, zaman zaman bizi kırmamalarını istiyoruz. Tatlı bir denge kuruyoruz. Bir tek Enis Arıkan ocağımıza incir ağacı dikti. Her gün geliyor!” ifadelerini kullanarak, güldü.

Ezgi Mola ile sevgilisi Mustafa Aksakallı da karavan modasına uydu. “1 yıldır karavanla gezme hayalim vardı. Bu karavanı şeytan karşıma çıktı. Bayağı çılgın bir gezi şekli. Tamamen doğaçlama yapıyoruz, plansız hareket ediyoruz” dedi.

Ezgi Mola ile sevgilisi Mustafa Aksakalli da karavan modasina uydu

Alaçatı’da iki ayrı eğlencede bulunan Mola, ünlü dostlarından hesap alıp, almadığı sorusuna esprili bir yanıt verdi. Ünlü isim, “Israr savaşmak için. Zaman zaman onları kırmıyoruz, zamanları kırmamalarını istiyoruz. Tatlı bir denge kuruyoruz. kullanarak, güldürür.

Yorum yapın