Esra Erol’da ortalık karıştı! Öfkeden deliye dönen anne, evli adama kaçan kızını terlikle kovaladı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da nöbetçi anne, kızı Gamze’nin evli Erdi Bey’e kaçtığını zorlamak için yardım istedi. Kızının eve dönüşü için günler yayına çıkan anne, dünkü sonunda öfke patlamasını yaşadı. Kızı ve kaçtığı Erdi Bey’in tavırlarından rahatsız olan anne, terlikle harekete vurmaya kalkıştı.

HAKARET EDİP ÇAKMAK FIRLATTI

Ailesini terk ederek hem dini nikahlı hem de resmi nikahlı eşleri bulunan Erdi Bey’e kaçan Gamze, canlı yayında annesiyle yüzleşti. Birlikte TikTok videoları çeken ikiliden Erdi Bey’in Gamze’ye yönelik tehdit ve hakaretler savurduğu bir görüntü ortaya çıktı. Videoda Erdi Bey’in Gamze’ye “Boş yapma, aklını alırım senin” gibi ifadeler kullanarak çakmak fırlattığını gören Esra Erol, “Bir erkek bir kadının böyle davranabilir mi?” diye sordu. Gamze ise bunların kendi aralarındaki tartışmalar olduğunu ve Erdi’nin kötü niyetli olmadığını söylemesi şaşkına döndü.

Esra Erol'da ortalık karıştı!  Öfkeden deliye dönen anne, evli adama kaçan kızını terlikle kovaladı

TERLİĞİNİ ÇIKARTIP KIZINI KOVALADI

Karşısında kızı ve Erdi’nin gülerek oturmasından rahatsız olan anne ise öfkeden deliye döndü. Kızının geri dönmeyeceğini duyan anne “Benim böyle bir evladım yok” dedi. Gamze ise annesine “Haydi güle güle” diyerek karşılık verince stüdyo karıştı. Kızının sözleri karşısında öfkeden deliye dönen anne, terini çıkartarak Gamze’yi kovalamaya başladı. Annesinden korkan Gamze de dairenin arka kaçışından.

Esra Erol'da ortalık karıştı!  Öfkeden deliye dönen anne, evli adama kaçan kızını terlikle kovaladı

Ecem Altan

Esra Erol Magazin Haberleri

Yorum yapın