Esra Erol’da ilginç olay! Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da konuk olan 23 Mustafa İldemir, kendisiyle ilgili tatildeyken eşinden tatile gitmeyi söylediğini söyledi. 2,5 canından nefret etmek, “Kızımı benden çoksınlar. Benim tek derdim o” dedi.

Eşiyle sorunlu bir evlilikleri olduğunu belirten Mustafa, söylediğini söyledi: “Abla eniştem ayrılmaya gitmeden biz de ile kaçmak zorunda kalacak. 4,5 yıllık evli ama kez ziyarete dönecek. 27 Mart’ta da düğünle tanıştın.

Esra Erol'da ilginç olay!  Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu

Cezaevinde annem arayarak ‘davullu zurnalı düğünle’ deyince inanmak istemem. Cezaevinden çıkana kadar ağladım ve görüştüğüm günne kadar hep ağladım. Yaptığı zoruma gidiyor. Şu an hiç kimseyim yok çocuğumun velayetini istiyorum. Kızımı seçmesınlar yeterli. Evladımı tercih edenler.”

“Eşim beni peşinden çocuğunu gelmeyeceksam, “diye diye söyleyeceğini söylemeyecek Mustafa Bey, “Ben tipim, ver diye diye. Sonra Antalya’dan emniyeti arayan ve ‘Gel çocuğumu satıp Antalya’ya gittiğim için maddi durumum iyiydi, telefonumu satıp Antalya’ya gideceğim. “dedi. Antalya’ya gittikten sonra eşi Vesile İldemir’i söyledikten sonra eşi Vesile şöyle devam etti: “Vesile, Adem’in ‘barışmak, barışın’ dediğini söyleyip barışmak istedi. Ben çocuğumu aldım. Gelsin, çocuğunun velayetini bana versin ve boşanalım. “

Eşinin aşkıyla aşkıyla canlandırdığın görüntülerini gözyaşlarına hakim olamayan Mustafa, “Beni çocuğumdan ayrın. Allah’ından bulsun, başka bir şey istemiyorum ama çocuğumdan ayrılyayım” şeklinde konuştu.

Esra Erol'da ilginç olay!  Cezaevindeyken eşi yasak aşkıyla düğün yapan adam, gözyaşlarına boğuldu

Mustafa “Bana’yı sıktığını söylediğini söylüyor. Esra Erol’un “Kandıracağını söylerse dönecek mi?” sorusuna veren Mustafa İldemir “Ailesine resti çekerse kabulüm” görmek için şaşkına.

Ecem Altan

Esra Erol Atv Dergisi Haberleri

Yorum yapın