Eski sevgilisine şiddet uyguladığı iddia edilen Ozan Güven, gizemli kız arkadaşıyla yakalandı

eski sevgilisi Deniz Bulutsuz‘a’ hak iddiası sonrası hakkında’, ‘kişiyi hürriyetinden yoksun’ suçlarından 3 yıl 9 aydan 13 yıl 6 yıl a kadar hapis istemiyle iddianame ile Ozan Güven bir yandan magazinden uzak bir hayatdu yaşıyordu. Güven, yeni bir aşka açtı.

Ozan Güven, yeni kız arkadaşı Etiler’de bir istasyonunda ilk kez görüntülendi. Güven ve gizemli kız arkadaşı, karşılarında konaklamalarda geçici süreli konaklama deneyimi yaşadı. Güven’in kız arkadaşı, yüzünü gizlemeyi tercih etti.

Aylar Sonra Ortaya Çıktı!  İşte Yeni Sevgilisi...

Daha fazla destekçilerle oyunu Güven, “Ona sonraya yetiştirmeye yönelik” ifadeyle yetindi. Güven, muhabirlerin “Hanımefendi yüzünü gizliyor?” sorusuna ise, “Siz saçma sapan bir şey yazarın diye” dedi. Güven, arkadaşla birlikte Levent’teki kız eve gitti.

Aylar Sonra Ortaya Çıktı!  İşte Yeni Sevgilisi...

Yaşanan olayla ilgili Deniz BulutsuzŞikayeti konusunda Ozan Güven hakkında, Ozan Güven’in şikayeti de Deniz Bulutsuz hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatılmıştı. Ozan Güven aleyhine soruşturmaya başlamadan, “hakaret, cebir, tehdit veya hile kullanarak yoksun kılma ve kasten yaralama” suçlarından 13 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılması isteniyor. Deniz Bulutsuz aleyhine soruşturmaya başlamadan önce iddianamede Bulut’tan “basit yaralamadan 4 aydanrlaştırılmasına kadar zorluna saldırınadır. İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi, onun iki iddianameyi birleştirerek, iki taraf da müşteki-sanık olarak yargılanmasına karar veriliyor.

Aylar Sonra Ortaya Çıktı!  İşte Yeni Sevgilisi...

Snob Dergisi / Dergi

Deniz Bulutsuz Ozan Güven Dergisi Haberler

Yorum yapın