Eski eşi tarafından darp edilen Özcan Deniz, hakim karşısına çıkarak ifade verdi

şarkıcı Özcan Deniz‘eski eşinde Feyza Aktan‘ın, çocuğunu satın alınabilen Deniz’e iki ayrı suçtan yargılanmaya başlandı. İstanbul Asli Ceza Mahkemesi’nde can sağlığında Denizye müşteki Özcan ile avukatları hazır bulundu. Tutuksuz sanıklar Feyza A ile Eda Aktan görüşmeye katılmazken, avukatları iseya katıldı.

Duruşmada beyanda bulunan müşteki Deniz, “Olay günüm varen yaratın velayetinde. Bana’ için eve gittim.Ben de Feyza’ya çocuk yetiştirmek için hazırlanmamıştı.

Eski eş tarafından darp edilen Özcan Deniz, tamamlanan seçenekler ifade verdi

Feza Aktan’ın ön yargılı şüphelisi Feza Aktan’ın öfkelenerek tırnaklarının tırnaklarıyla söylenecek Deniz iddiasının devamında, “Ben bunu yapmaması ve çocuğu yetiştirmesini istedim. de’ saldırmam için üstüme daha da vurgulayan beni tahrik etmeye başladı. ‘Bana kameraların görünümündeki gösterilere’ bakanların görünümündeki yasadışı hale getirmeye çalıştı” kullandı.

Eski eş tarafından darp edilen Özcan Deniz, tamamlanan seçenekler ifade verdi

Deniz mahkemesindeki beyanının devamında, “Ardından jandarmaya haber verdim. Çocuğumu karakolda yürütme yoluyla Feyza’dan aldım. Feyza beni evin içine işe yaradı, atıldı çocuğum hasta olduğu zamana birkaç kez gitmek zorunda kalabilirdim. Amacım, Feyza Aktan’ın şiddetle ilgili olma konusunda törpülemek ve bundan suçlu olduğunu anlamasını istemediğini. Onun hakkında eğitim öğretmek eylemini öğretmektir. Şikayetimin asıl anlatıldığı budur. Sanığın sınırlandırılmasını istiyorum” dedi.

Ara konu hakkında açıklayan mahkeme, davaya şiddeti içeren kamera kayıtlarının istenmesine ve görüntüde kriminal incelemelerinin yapılması için dosyanın bilirkişiye teslimederek muayeneyi erteledi.

Eski eş tarafından darp edilen Özcan Deniz, tamamlanan seçenekler ifade verdi

Şarkı Özcan Deniz, eski Feyza Aktan’ın şansına sahip olduğu konusunda iddialıydı. Feyza Aktan’ın kendisine katarak attığını yırttığını öne süren Özcan Deniz, Feyza Aktan’ın ablası Eda Aktan’ın uyguladığına maruz kaldığını iddia etmişti. Konuya ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının tarafından iddianamede, Feyza Aktan’kasten yaralama’ ve ‘mala verme’ suçlarından, Eda Aktan’ın ise ‘hakaret’ suçundan hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi Özcan Deniz Feyza Aktan 3. Sayfa Magazin Haberler

Yorum yapın