Eski Eşi Bakın Kim Çıktı!

Acun Ilıcalı’nın sunumuyla ekranlara gelen Hayatta kalan All Star’da heyecan ve gerilim devam ediyor. 8 Nisan Cuma akşamı 72’nci bölümüyle ekranlara gelen yarışmaya Sema Aydemir ve Ogeday Girişken’in tartışması damga vurdu.

TANSİYON YÜKSELDİ

Ogeday Girişken, “Kadınlar yarışırken konuşmasın dedin ya. Erkeklerde kadınlarla katılsın. Yanlış zamanda konuşurken, nabzı yüksek” dedi.

Anıl’la Aydemir, ben Anıl’la konuşuyorum. Sana ne, sen bir gitsene. Ben argo kullanmaya başladığımı geldim” dedi. Daha da yükselen Sema “Kadınlar konuşmasın ne demek ayrıca. Çarpacağım bir tane göreceksin kadınlığı” ifadeleri kullandı. İkili arasındaki kısa süreden tatlıya bağlandı.

Bu gelişme olayı Survivor Sema Aydemir hakkında şaşırtan gerçek ortaya çıktı.

EŞREF APAK İLE EVLİYMİŞ…

Eski kısa mesafe koşucusu olan Sema Aydemir’in, eski bir at atma sporcusu Eşref ile evli olduğu ortaya çıktı. Çift, 2016 yılında boşanmış. Aydemir’in bu evliliğinden Ali bir oğlu bulunuyor.

Sema Aydemir’in daha önce evlenip boşandığını ilk kez duyanlar büyük şaşkınlık yaşadı.

SEMA AYDEMİR KİMDİR?

35 Sema Aydemir, Bursa’da geldi. Türkiye’yi atletizm, uluslararası alanda temsil eden Aydemir kapsamındaki modellerinde boy gösterdi ve Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyun 4×400 bayrak yarışında yarışma hakkını elde etti.

Survivor’ yerın aldı. 2017 ünlüler takımda mücadele etti.

Yarışmanın sonlarına doğru bir gerçeklik gerçeği görme, tüm aksiliklere istatistikte 1.67’lik oran ile liste başında yer alıyor.

Sema Aydemir, 2018 yılında Survivor All Star’da yer aldı.

400m sporcu branşında en iyi derecesini, 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etti.

2004 Atina Atina Oyunları’nda bronz Madalyası oluşturan Türk Olimpiyat Apak atma sporcusu Eşref ile 2016 yılında boşandı. Çiftin Ali isminde bir çocuk var.

21 Ocak 2017’de oynatılmayan 2017 Survivor’ın değerlendirmelerde yer aldı.

Eski Eşi Bakın Kim Çıktı!
Eski Eşi Bakın Kim Çıktı!
Eski Eşi Bakın Kim Çıktı!
Eski Eşi Bakın Kim Çıktı!

Snob Dergisi / Dergi

Survivor All Star, Ogeday Girişken, Sema Aydemir, Survivor, Magazin, Haberler

Yorum yapın