Ersin Korkut kimdir? Ersin Korkut elendi mi? Ersin Korkut nereli, boyu, filmleri, evli mi?

Ersin Korkut kimdir? Ersin Korkut elendi mi? Ersin Korkut nereli, boyu, filmleri, evli mi?

Ersin Korkut kimdir? Survivor All Star 2024 yarışmasında bu hafta veda eden isim Survivor Ersin Korkut oldu. Survivor Ersin Korkut, yarışmaya katılmadan önce de birçok kişi tarafından tanınıyordu. Oyunculuk kariyeri boyunca birçok film, dizi ve reklamda rol alan Survivor Ersin Korkut, BKM ekibinin de sevilen isimlerinden biriydi.

Survivor Ersin Korkut, daha önce de Survivor 2020 yarışmasına katılmış ancak sakatlanarak yarışmayı bırakmak zorunda kalmıştı. Peki, Survivor Ersin Korkut kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, Survivor All Star’da elenen Survivor Ersin Korkut’un hayat hikayesi.

SURVIVOR ERSİN KORKUT KİMDİR?

Survivor Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 tarihinde Hakkari’de dünyaya geldi. Teyzesinin oğlu olan ünlü yönetmen ve oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın desteğiyle oyunculuğa başladı. Hakkari’de taksi şoförlüğü yaparken, İstanbul’a gelip bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmaya başladı. Yılmaz Erdoğan, kuzeninin Merter’de bir pizzacıda çalıştığını öğrenince onu bulup Beşiktaş Kültür Merkezi’ne davet etti. Böylece, Survivor Ersin Korkut’un oyunculuk serüveni başlamış oldu.

Ersin Korkut kimdir? Ersin Korkut elendi mi? Ersin Korkut nereli, boyu, filmleri, evli mi?

“DOKTOR BU NE?”

Survivor Ersin Korkut, 2000 yılında BKM’nin çeşitli birimlerinde çalışmaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda yer alırken, oyunda kendine uygun bir rol olduğunu fark etti. Yılmaz Erdoğan, ona oyunculuğun kolay olmadığını söylese de Survivor Ersin Korkut, kendine güvendiğini söyleyerek rolü kapmayı başardı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında oynadı. Bu reklamlardaki ilginç şivesi ve “Doktor bu ne?” repliği ile dikkat çekti. BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programında da yer aldı.

ERSİN KORKUT FİLMLERİ

Survivor Ersin Korkut, oyunculuk kariyeri boyunca birçok film, dizi ve reklamda rol aldı. Bunlardan bazıları şunlardır: Organize İşler, Vizontele Tuuba, Neşeli Hayat, Çok Güzel Hareketler 2.

Ersin Korkut kimdir? Ersin Korkut elendi mi? Ersin Korkut nereli, boyu, filmleri, evli mi?

ERSİN KORKUT ELENDİ Mİ?

Survivor Ersin Korkut, 16 Şubat 2020 tarihinde başlayan Survivor 2020 yarışmasına katıldı. Ancak, 12 Mayıs 2020 tarihinde sakatlığı nedeniyle yarışmayı terk etmek zorunda kaldı. Survivor Ersin Korkut, 2024 yılında ise Survivor All Star yarışmasına katıldı. Bu hafta ise elenerek yarışmaya veda etti.

SURVIVOR ERSİN KORKUT NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Survivor Ersin Korkut, Hakkari doğumludur. 8 Kasım 1977 tarihinde dünyaya gelmiştir. 46 yaşındadır.

Yorum yapın