Erkin Koray şarkıları Vintage Festival’de

Hey! Douglas, Vintage Festival kapsamında ‘Erkin Koray Anısına’ projesi ile 8 Ekim akşamı Festival Park Kadıköy’de özel bir performans sunacak.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ’nin organizasyonuyla gerçekleşen Vintage Festival, dönemin ruhunu, tutkusunu ve heyecanını yaşamak isteyenleri Festival Park Kadıköy’de buluşturacak.

Vintage Festival kapsamında Hey! Douglas, Erkin Koray’ı ve onun müziğini tekrar canlandıracak. Hey! Douglas, bu projede Erkin Koray’ın müzikal yaklaşımına, çalışma biçimine ve sesine sadık kalarak kurguladığı özel bir performans sunacak. Konser sırasında Hey! Douglas’a sahnede Ogün Sanlısoy, Ahmet Güvenç, Deniz Tekin ve Murat Ertel de eşlik edecek.

FESTİVAL 7 EKİM’DE BAŞLIYOR

Vinyl plak koleksiyonlarından nadir kitaplara, antika eşyaların bulunduğu pazarlardan yeme içme alanlarına kadar geniş bir yelpazede sunulan festivalde geçmişin coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler için ödüllü kostüm yarışması ve klasik model arabaların önünde nostaljik fotoğraflar çekme fırsatı da sunulacak.

90’lara damga vuran Nostaljik Türkçe Pop konsepti de Vintage Festival’de olacak. Konser kapsamında Burak Kut, Yonca Evcimik, Çelik ve Mansur Ark en hit şarkılarıyla sahneye çıkacak. Şatellites, Elektro Hafız, Oldies but Goldies By Babylon, Nasip Kısmet festival kapsamında sahne alacak diğer isimler.

Festival kapsamında; YouTube’da yayınladığı videolarla özellikle gençlerin yakından takip ettiği Soğuk Savaş Live, 7 Ekim’de Festival Park Kadıköy’de olacak. ‘Vintage Özel’ içeriğiyle ziyaretçilerle buluşacak olan Soğuk Savaş, gülenlerin kaybedeceği bir akşama imza atacak. 

8 Ekim’de ise Ozan Akyol ve Erman Çağlar’dan oluşan KALT’ın Podcast’i ‘Vintage Festival Özel Set’ ile eğlenceli bir yayına imza atacak. 

Yorum yapın