Enes Batur’un Son Görüntüsü Sevenlerini Üzdü

YouTube’da yayınladığı videolarla ünlenen Enes Baturoyuncu Damla Aslanalp’ten vazgeçtikten sonra YouTube’da makyaj ve yaşam süreçlerinde yaşayan Ecenaz Üçer’le yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ancak Batur’un bu kadar mutsuz sonla bitmişti.

Enes Baturun Son Goruntusu Sevenlerini Uzdu.jpg&width=600&quality=100

FELEKTEN BİR GECE ÇALDILAR

Bütün bu arayışın ardından Enes Baturdün gece çok Güzel Hareketler 2 deneyin Tuğba Yılmaz’ın da olduğu bir grup arkadaşıyla Asmalımescit’te felekten bir gece çaldı.

AYAKTA GÜÇLÜKLE DURDU

Alkollü olduğu gözlenen Batur, ayaktale durdu.

Soruları yanıtsızan Batur, araca bırakılan bindi. Ünlü fenomenin bu halleri yedilerini üzdü.

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998’de Arzu ve Fatih Sungurtekin çiftinin oğlu olarak Antalya’da doğum. Sungurtekin kanalında yayınlandığı bir videoda annesinin Malatyalı, başvuruda bulunan Adanalı’ya değinmiş, kendisiyle de Adanalı olarak tanımlamıştır.

2017’de düzenleme 44. Altın Kelebek Ödülleri’nde ilk kez dağıtılan En İyi YouTuber armağanı kendisine verildi; ancak daha sonra geri istenildi. 2018’de düzenleme 5. Altın Palmiye Ödülleri’nde Yılın Sosyal Medya Fenomeni Ödülü’nü kazandı. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile Hayal Ocak ilk filmi Enes Batur mi Gerçek mi?, 19 2018’de vizyona girdi. İkinci film Enes Batur Gerçek Kahraman 31 Mayıs 2019’da vizyona girdi. Batur, 2019 yılı Haziranı Survivor adlı yarışmacı konuk olarak bir yolculukla yarıştı.

Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde bir süre eğitim almış, YouTube gelişimi yüksek eğitimine Nişantaşı Üniversitesi’nin Sinema ve Televizyon bölümünde.

Nisan ve Mayıs 2020’de Oyuncak Avı adlı, SocialBlade adlı 2020’de bir günde 8 milyonu abone kazanarak En çok aboneye sahip olan YouTube kanalına ait süt çeşitli aboneye sahip YouTube kanalında haberler yayımlandı. Ancak SocialBlade Enes Batur’un kitaplarını değiştirmedi ve Oyuncak Avı Adlı kanalı ABD menşeli olarak sınıflandırdı.

Enes Batur Youtube Makyaj Dergisi Haberler

Yorum yapın