En son Mavi Sürgün dizisinin çekimlerine devam eden Caner Cindoruk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile otizm farkındalığına dikkat çekerek, otizmli çocuklar için doğum gününde anlamlı bir kampanya başlattı. Oyuncu Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı (TODEV) ile doğum günü kampanyası başlatarak, depremzede otizmli çocukların hayatına dokunmayı istedi. Yaptığı paylaşımda “Sevgili ailem, dostlarım 2 Nisan Otizm Farkındalık Ayı’na özel ben de iyilik dolu hareketlere dahil olmak istedim. 17 Nisan tarihindeki doğum günümü TODEV’den destek alan çocuklar ile paylaşmaya karar verdim. Bu doğum günümde bana verebileceğiniz en güzel hediye otizmli çocuklar için yapacağınız bağışlar olacak. El ele verelim otizmli çocukları farkında olalım. Destekleriniz için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı. 

En son Mavi Sürgün dizisinin çekimlerine devam eden Caner Cindoruk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile otizm farkındalığına dikkat edilmesini, otizmli çocuklar için doğum gününde bir kampanya başlattı.

Oyuncu Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı (TODEV) ile doğum kampanyasını başlatarak, depremzede otizmli çocukları yaşamamayı istedi.

En son Mavi Surgun dizisinin cekimlerine devam eden Caner Cindoruk

Yaptığınız paylaşımda “Sevgili ailem, dostlarım 2 Nisan Otizm Farkındalık Ayı’na özel ben de iyilik dolu hareketlere dahil olmak istedim. 17 Nisan tarihindeki doğum günümü TODEV’den destek alan çocuklar ile paylaşmaya karar verdim. Bu doğum gününde bana verebileceğiniz en güzel hediye otizmli çocuklar için ödeyecekler olacak.El ele vermek otizmli çocukları fark etmekten.Destekleriniz için teşekkür ederim.” kullanım kullandı.

Yorum yapın