‘Elimi Bırakma’, ‘Aşk 101’ ve ‘Bölük’ gibi yapımlarda yer alan oyuncu Alina Boz, önceki gün Etiler’de bir mekandan çıkarken kameralara yansıyan ünlü isim, ayaküstü konuştuğu gazetecilerin sorularını cevapladı. Yeni projesi ‘Bandırma Füze Kulübü’nden bahseden Boz, Sezen Aksu ve Sinan Özer’in oğlu Mithat Can Özer ile uzun süredir sürdürdükleri mutlu birliktelikleri hakkında da konuşarak, ilişkilerinin sırrını açıkladı. ‘Bandırma Füze Kulübü’ filminde rol alan oyuncuya gelen tepkiler sorulduğunda, “Tepkiler çok güzel. Ben de bugün sinemaya gideceğim arkadaşlarımla beraber, onların bir tepkilerini ölçeyim. Çok tatlı bir film oldu. Dönem işi olması, insanlara motivasyon vermesi durumu beni hep heyecanlandırır, çok severim böyle filmleri. Okuduğumda da çok hoşuma gitmişti ondan dolayı” dedi. Sevgilisi Mithat Can Özer’in filmi izlemediğini söyleyen Boz’a, filmde erkek arkadaşının hayallerine uyan bir genç kızı oynadığı hatırlatılıp, “Normal hayatta da böyle misiniz?” diye soruldu. Başarılı oyuncu, bu soru karşısında, “Tabii ki. Arkadaşlarımın, sevdiklerimin, herkesin hayallerinin arkasında durmak istiyorum” diye konuştu. “Mithat beyin hayalleri gerçek olsun diye elinizden geleni yapar mısınız?” Sorusuna ise “Tabii ki, yaparım. Siz yapmaz mısınız? Sevdiklerime her zaman tam destek” cevabını verdi. “İYİ ANLAŞIYORUZ” Uzun yıllardır Mithat Can Özer’le yaşadığı ilişkinin sırrı da sorulan Alina Boz, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiklerini söyleyerek, şöyle yanıt verdi: “Biraz kişilikle alakalı bir durum bence göz önünde olmamayı tercih etmek. Birbirimize her konuda destek veriyoruz. İyi de anlaşıyoruz. Kişiliklerimiz de uydu. Biraz da sabır yani böyle ilişkilerin sırrı bence. İyi geldik birbirimize biz, işin sırrı o biraz. Şans.

‘Elimi Bırakma’, ‘Aşk 101’ ve ‘Bölük’ gibi yapımlarda yer alan oyuncu Alina Boz, manzara Etiler’de bir mekan çıkarken kameralara ünlü isim, fotoğrafüstü gazetecilerin sorularını cevapladı. Yeni proje ‘Bandırma Füze Kulübü’nden bahseden Boz, Sezen Aksu ve Sinan Özer’in oğlu Mithat Can Özer ile uzun süre devam ettikleri mutlu birliktelikleri hakkında konuşarak, ilişkinin sırrını açıkladı.

‘Bandırmada’ filminde rol alan oyuncuya gelen tepkiler sorulduğunda, “Tepkiler çok güzel. Ben de bugün sinemayaan arkadaşlarımla birlikte, onlar bir tepkilerini Füzeeyim. Çok tatlı bir film oldu. Dönem işi olması, bizde olmak amacında beni hep heyecanlandırır, çok çok tatlı bir film oldu. Sevdiğim türden. Okuduğumda da çok geçtiğinden ondan dolayı” dedi.

Elimi Birakma Ask 101 ve Boluk gibi yapimlarda yer alan

Sevgilisi Mithat Can Özer’in filmi izlemediğini Boz’a, erkekde erkek arkadaşının hayallerine uyan bir genç kızının hatırlatılıp, “Normal da böyle misiniz?” diye soruldu. Başarılı oyuncu, bu soru sormak, “Tabii ki. Arkadaşları, arkadaşlarının, hayallerinin bitmek üzere olmasını istiyorum” diye konuşuyor. “Mithat beyin hayalleri gerçek olsun diyen üretebilir mi?” “Tabi soruyui ki, siz onaylayın.

“İYİ ANLAŞIYORUZ”

Uzun olan Mithat Can Öz’le hayattaki ilişkinin sırrı da Alina, gözlerden uzakta yaşayır öğrenci, yanıt verme: “Boz’dan öğrenciyle bir durum gözde olmamayı tercih ediyoruz. İyi dee onunla karşılaştırılır. Şansımız biraz da böyle bir örnek.

Yorum yapın