Ekranların sevilen ve ilgi ile izlenen işlerine imza atan NGM’nin kurucusu Nazlı Heptürk İspanyol gazeteci Pilar M. Manzanares’e konuştu. İspanya başta olmak üzere Latin ülkelerinde izlenme rekorları kıran projelerin yapımcılığını üstlenen Heptürk’e ulaşan Manzanares , hikayesini bizzat kendi ağzından dinlemek istedi. İkilinin keyifli sohbeti İspanya’nın popüler dergisi Diez Minutos Telenovela (www.diezminutos.es.) yayınlandı. Heptürk: Başarının sırrı güçlü hikaye ve güvenilir ekipte! Kariyer yolculuğu ve ünü ülkemizi aşan başarılı yapımları hakkında konuşan Heptürk, başarısının sırrını güçlü hikaye ve güvenilir bir ekibe bağlı olduğunun altını çizdi. İzleyici için önceliğin samimiyet olduğunu vurgulayan Nazlı Heptürk, farklı coğrafyalarda ve kültürlerde olsa da anlatılan duygunun evrensel olduğuna da dikkat çekti.

Ekranların sevilen ve ilgi ile izlenen işlerine imza atan NGM‘nin yöneticisi Nazlı Heptürk İspanyol gazeteci Pilar M. Manzanares’e konuştu.

İspanya başta olmak üzere Latin ülkelerinde izlenme rekorları kıran gözlemcilerinin yapımcılığını üstlenen Heptürk’e ulaşan Manzanares , ağzından kendi ağzından dinlemek istedi. İkilinin keyifli sohbeti İspanya’nın popüler dergisi Diez Minutos Telenovela (www.diezminutos.es.) yayınlandı.

Heptürk: Başarının sırrı güçlü hikaye ve güvenilir ekipte!

Konuşan Heptürk hakkında kariyer yolculuğu ve ünü yapımını aşan başarılı yapımları, gizliliğin sırrını güçlü hikaye ve güvenilir bir ekibe bağlı yönetim tablosu çizdi. İzleyici için önceliğin samimiyet olduğunu vurgulayan Nazlı Heptürk, farklı coğrafyalarda ve kültürlerde olsa da anlatılan duygunun evrensel yaşamında dikkat çekti.

Yorum yapın