Ecem Karavus: Ailemden 50 gündür psikolojik ve ekonomik şiddet görüyorum

Oyuncu Ecem Karavus, bir video çekerek ailesinden psikolojik şiddet gördüğünü açıkladı. Karavus, “50 gündür kişisel eşyalarıma ve engelli kedilerime ulaşamıyorum” dedi.

– ‘Pis Yedili’ ve ‘Dinle Sevgili’ dizilerinde rol alan oyuncu Ecem Karavus, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak 50 gündür ailesinden psikolojik ve ekonomik şiddet gördüğünü açıkladı. 

‘ZORBALIKLA MÜCADELE MAKYAJI YAPACAĞIM’

Makyaj yaptığı bir video yayımlayan Ecem Karavus şu ifadeleri kullandı:

“Merhaba arkadaşlar, Bugün size muhteşem cildimle harika bir makyaj videosu çekmek isterdim ama sizlerin gözünde bizi koyduğunuz yerde bambaşka hayatlar yaşayabiliyoruz. Bu sefer zorbalıkla mücadele makyajı yapacağım. Daha doğrusu şiddetle mücadele edemeyen suratımı düzeltmeye çalışma makyajı…”

‘YALNIZ DEĞİLSİNİZ, SUSMAYIN’

Karavus sözlerine şöyle devam etti:

“Dünyanın her yerinde özellikle bu ülkede birçok kadının maruz kaldığı aile içi psikolojik ve ekonomik şiddetin çok kötü bir örneğini yaşıyorum. Bu makyaj için imkanları kısıtlı çünkü 50 gündür kişisel eşyalarıma ve gözüm gibi baktığım engelli kedilerime ulaşamıyorum. Bir insanı felaketten çıkmış gibi bırakmak safi kötülüğün bir göstergesi. Hayatım boyunca he iyilikle, canlara dokunmaktan beslendim. Ben kadın hakları için ailemi bile karşıma aldım. Unutmayın ki yaşanan hiçbir şey sizinle ilgili değil, sadece şanssız bir zaman diliminde çok kötü insanlara denk geldiniz. Bir yerlerde susmak zorunda olduğunuzu biliyorum. Yalnız değilsiniz, susmayın!”

Ecem Karavus Ailemden 50 gundur psikolojik ve ekonomik siddet goruyorum

Oyuncunun paylaşımına Ceren Hindistan, Melis İşiten, Sebile Ölmez ve Ümit Karalar gibi birçok fenomenden destek yorumu geldi. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Yorum yapın